SKP Beroun – Příbram B 5:2

Policisté vstoupili do utkání dobře a po první části vedli o dva góly. Ve druhé dvacetiminutovce sice hosté snížili, domácí ale odpověděli třetím gólem. Ve třetí části pak policisté kontrolovali vývoj utkání a ještě navýšili své vedení. Hattrickem se pod domácí vítězství podepsal ostrostřelec Hipča.

Branky: Hipča 3, Brodan, Kacovský – Kubista Jos., Bžoch. Třetiny: 2:0, 1:1, 2:1. Rozhodčí: Klesa, Kučera.

Příbram A – Žebrák 5:5

V Příbrami byl k vidění vyrovnaný zápas. Hostující Žebrák se několikrát dokázal dostat do vedení, domácí ale vždy dokázali vyrovnat. Před třetí částí vedli hosté 4:3. Závěrečná dvacetiminutovka se ale více povedla domácímu celku a utkání nakonec skončilo dělbou bodů.

Branky: Dragoun, Stránský, Jančík, Staňo, Uhlíř – Belda 2, Ungr, Průša, Bělský. Rozhodčí: Bernard, Kensek. Diváci: 40. Třetiny: 2:3, 1:1, 2:1.

Utkání Hořovic s celkem Lán bylo odloženo na čtvrtek 26. února. Odehraje se od 20 hodin na zimním stadionu v Hořovicích. V případě vítězství budou mít Hořovičtí titul meziokresního přeborníka nadosah.

1. Hořovice⋌8 6 0 2 3­3:20 12

2. Žebrák⋌9 5 2 2­ 38:35 12

3. Příbram A⋌9 5 1 3 40:35 11

4. Lány⋌8 4 1 3 4­3:25  9

5. SKP Beroun⋌9 3 0 6 24­:38  6

6. Příbram B⋌9 1 0 8 29:54  2

O víkendu se odehrálo závěrečné utkání skupiny o umístění. Důl Kladno hrál s Cerhovicemi nerozhodně 5:5 a body se tak dělily. V konečné tabulce skupiny o umístění mají Cerhovice a Důl Kladno shodný počet bodů. O umístění rozhodly vzájemné zápasy, které mluví ve prospěch Cerhovic.

 7. Cerhovice⋌4 2 1 1 2­0:20 5

 8. Důl Kladno⋌4 2 1 1 1­8:15 5

 9. Žilina⋌4 1 0 3 1­5:18 2

10. Obecnice⋌celek odstoupil

O nadcházejícím víkendu se odehraje závěrečné kolo finálové skupiny. Hokejisté Žebráku se představí v sobotu od 18.30 hodin v Příbrami, kde se střetnou s místním béčkem. Zbylé dva zápasy se odehrají v neděli. Lány hostí od 19 hodin na zimním stadionu v Kladně celek Příbrami A. Jeden zápas se bude hrát také v Berouně. V neděli od 20 hodin zde policisté hostí celek Hořovic.