„My jsme už potřebovali vyhrát, a to se nám konečně podařilo. Těch tří bodů si nesmírně vážíme, protože Jihlava tady podala skvělý výkon, hrála celý zápas na tři pětky a vydržela tempo až do konce. My jsme ty body doslova vydřeli a doufejme, že nás to nakopne do těch dalších zápasů. Taky jsme dali víc než dva góly a to nás dovedlo k výhře,“ říkal po zápase dobře naložený kouč, který se nechtěl vyjadřovat k některým více než sporným rozhodnutím sudího Jílka. „Rozhodčí nechci hodnotit,“ odmítl veškeré spekulace Setíkovský.
Pro jihlavského kouče Bedřicha Ščerbana to byla trenérská premiéra na střídačce Dukly a ta nedopadla dobře. „Z pohledu výsledku, když jsme tady prohráli, se mi to nehodnotí jednoduše. Na druhou stranu musím říci, že ten obraz hry se oproti minulým zápasům zlepšil. Pro nás se zápas zlomil ve druhé třetině, kdy jsme měli dvě dlouhé přesilovky, ale nedokázali jsme dát gól a domácí nás za to potrestali. Chtěli jsme tady vyhrát, ale bohužel. Co se týká změny trenéra, tak my jsme trenéra Dvořáka neodvolali, ale po pohovorech a různých jednáních on sám nabídl svoji rezignaci,“ vysvětloval po utkání sympatický „Béďa“, který si vzpoměl i na účinkování v dresu Medvědů. „Já se do Berouna vždycky rád vracím. Byl jsem tady spokojený, náměstí je nádherně opravené. Byl jsem se projít a také v jedné cukrárničce, je to taková nostalgie. Vždycky se sem rád vracím,“ smál se Beřich Ščerban.

Úvodní berounskou trefu v zápase obstaral útočník Martin Tvrzník. „Chtěli jsme do zápasu vlítnout a dát jako první gól. To se nám povedlo, takže lepší start jsme si snad ani nemohli přát. Pak jsme nedali přesilovku a soupeř toho využil. Důležité ale pak také bylo, že jsme nedostali z přesilovek třetí branku,“ povídal střelec, který ale zápas nedohrál. „Vyjel jsem na rozhodčího. Myslím, že to faul dvě minuty před koncem vůbec nebyl, dostal jsem desítku a to v té době znamenalo do konce zápasu,“ dodal Tvrzník.

Miloslav Růžička