Hořovice – Žebrák 3:9

Hokej, okresní přebor

Zápas dopadl dle očekávání. Vedoucí Žebrák vysoko zvítězil a nadále se drží na čele tabulky. O svém vítězství rozhodl Žebrák především ve druhé třetině, ve které vstřelil pět branek. Hattrickem se blýskl Jícha.

Branky: Daněk 2, Holovský – Jícha 3, Šustr, Belda, Kundrát, Palek, Foltýn, Dorňák. Vyloučení: 5:2. Rozhodčí: Lukavský P., Brotánek. Třetiny: 0:2, 2:5, 1:2.

Hořovice: Liprt - Stros, Mahner, Holovský, Pichlík, Krásl, Skryja, Čech, Daněk, Moravanský, Ciprián, Kasík, Havlíček, Žemlička, Kroupa, Srp.

Žebrák: Váňa, Košťálek Martin - Špička, Jícha, Jonák, Košťálek Marek, Belda, Foltýn, Čermák, Šustr, Dorňák, Kundrát, Joklík, Palek F., Palek Š., Bílek.

V úterý se na zimním stadionu v Hořovicích odehrálo druhé utkání desátého kola. V něm se střetli policisté s Cerhovicemi, které v minulém kole překvapivě zdolaly vedoucí Žebrák. Nechybělo mnoho a Cerhovice málem překvapily i dalšího favorita.

Cerhovice – SKP Beroun 2:3

Velice vyrovnané utkání se rozhodovalo až ve třetí části. Po čtyřiceti minutách vedli policisté jednogólovým náskokem. V závěrečné dvacetiminutovce se diváci dočkali celkem čtyř branek. Přetahovanou nakonec vyhráli těsně policisté, kteří uhájili nejtěsnější náskok a nadále živí šanci na celkové prvenství v okresním přeboru.

Branky: Vaněk, Kočí – Huml, Hipča, Drda. Třetiny: 0:1, 0:0, 2:2. Rozhodčí: Malý, Kučera. Diváků: 50.

Tabulka:1. Žebrák⋌10 8 0 2 64:29 16
2. SKP Beroun⋌9 7 0 2 47:26 14
3. Cerhovice⋌10 4 0 6 42:41  8
4. Hořovice⋌9 0 0 9 19:76  0

Ve čtvrtek změří v Hořovicích od 18.30 hodin své síly domácí mužstvo s Cerhovicemi. V pátek od 20.45 hodin se pak v Berouně utká SKP Beroun s Žebrákem. V tomto střetnutí se s největší pravděpodobností rozhodne o tom, kdo vyhraje letošní okresní přebor. ⋌(vil)