Žebrák deklasoval policisty, může slavit obhajobu titulu

Beroun/ V pátek se odehrál rozhodující zápas hokejového okresního přeboru mužů. Žebrák v něm zvítězil na půdě policistů a může s předstihem slavit obhajobu titulu.

21.1.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

SKP Beroun – Žebrák 4:8

Hokej, okresní přebor

Do utkání lépe vstoupili hosté, když v 8. minutě Dorňák střelou zpoza hráče překvapil Hrubeše. Ve 13. minutě ale bylo srovnáno, když přečíslení dva na jednoho nekompromisně proměnil Hipča. V 17. minutě se domácí dostali do vedení, když přesilovkovou kombinaci zakončil střelou k tyči Vrba – 2:1.

Druhá třetina jasně patřila Žebráku. Ve 23. minutě zakončil přečíslení nadvakrát Foltýn a bylo to 2:2. Ve 27. minutě se pak musel červenat brankář Hrubeš, kterému propadlo nahození Vokáče z poloviny hřiště – 2:3. Hosté nepolevili a ve 31. minutě v přesilovce upravil na 2:4 Belda. O tři minuty později pak po ideální přihrávce Jíchy upravil Dorňák na 2:5.

Ve třetí části nejprve Dorňák završil svůj hattrick – 2:6. Policisté poté sice snížili, ale hosté přidali další dva góly a bylo definitivně rozhodnuto. V samém závěru pak domácí jen zmírnili porážku na 4:8.

Branky: 13. Hipča, 17. Vrba, 47. Ksandr Jakub, 58. Sklenář – 8., 34. a 46. Dorňák, 23. a 57. Foltýn, 31. a 51. Belda, 27. Vokáč. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:3. V oslabení: 0:1. Diváků: 60. Rozhodčí: Klesa, Kučera. Třetiny: 2:1, 0:4, 2:3.

SKP Beroun: Hrubeš, Eliášek, Drda, Dubský, Chalupeký, Maleček, Kacovský, Hipča, Huml, Ksandr Jan, Ksandr Jakub, Sklenář, Cibar, Vrba, Křesťan, Vintr, Verner.

Spartak Žebrák: Váňa – Šustr, Jícha, Vokáč, Bělský, Foltýn, Belda, Hájek, Ceplecha, Joklík, Dorňák, Kundrát, Čermák, Jonák.

21.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 13 650 Kč Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13650 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ A ZAŘÍZENÍ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ - Místo výkonu práce: Žebrák. Jedná se o nenáročnou práci převážně v sedě a ve stoje. Náplň práce: je zapotřebí mít manuální zručnost, dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci. Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnanecké výhody: zabezpečené ubytování, doprava, služby koordinátora. Kontakt: osobně.. Pracoviště: Agency worker company s.r.o. mubea spol. s.r.o., Za Dálnicí, č.p. 510, 267 53 Žebrák. Informace: Marek Matej, +420 732 483 997. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 16 500 Kč Manipulační dělníci ve výrobě MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - BALENÍ VÝROBKŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - BALENÍ VÝROBKŮ - Místo výkonu práce: Otročiněves. Nástup možný ihned. Náplň práce: ruční balení výrobků, manipulace s výrobky při expedici, označování zabalených výrobků, evidence výrobků při expedici. Doplňující informace: pracovní poměr možno prodloužit, mzda se zohledňuje dle vzdělání a praxe. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění 3% z VZSP, příspěvek na stravování. Náborový příspěvek ve výši 10000 Kč. Kontakt: telefonicky (6:00-14:00 hod.), e-mailem, osobně (Otročiněvsi 119, termín je nutné domluvit telefonicky).. Pracoviště: Savea spol. s r.o., 267 03 Hudlice. Informace: Věra Kostečková, +420 311 693 972,732 716 022. Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 14 000 Kč Stavební truhláři TRUHLÁŘI - STAVEBNÍ. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: TRUHLÁŘI - STAVEBNÍ - Místo výkonu práce: po celé ČR - dle zakázek. Kontakt: telefonicky (8:00-15:00).. Pracoviště: Veduta s.r.o., nám.Kapitána Kučery, č.p. 55, 267 61 Cerhovice. Informace: Eva Wimmerová, +420 608 983 175. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 23 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ZEDNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ZEDNÍCI - Místo výkonu práce: Beroun. Kontakt: telefonicky, osobně (Pod Haldou č.p. 847, Beroun-Závodí).. Pracoviště: Tomáš chalupa - beroun, Pod Haldou, č.p. 847, 266 01 Beroun 1. Informace: Tomáš Chalupa, +420 603 514 232.

Hokejisté Poděbrad si pořádně zastříleli, Kralupům doma nasázeli třináct gólů
69

Čáslav nedohrála, přesto je dál suverénní

Zdice jdou ve šlépějích Komárova

Paralympik Jiří Ježek si zatrénoval s dětmi

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Jeden tisíc tři sta škol, desetitisíce žáků z celé České republiky. Tak velký je zájem o Olympijský trénink s hvězdou, což je akce z projektu Sazka Olympijský víceboj. Ve čtvrtek se hvězda objevila v Kutné Hoře, úspěšný paralympijský cyklista Jiří Ježek navštívil zdejší základní školu v Jiráskových sadech.

Cipra si nezahraje osm měsíců, Libušín zaplatí padesát tisíc!

Střední Čechy – Nejočekávanější kauzou čtvrtečního zasedání disciplinární komise Středočeského fotbalového svazu byl prohřešek brankáře Baníku Libušín Petra Cipry, který v sobotním zápase krajského přeboru Libušín – Poříčany napadl fyzicky rozhodčího Hrona. Hráč nakonec vyvázl s osmiměsíčním trestem, zatímco klub dostal vysokou pokutu 50 tisíc korun.

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.