Králův Dvůr – Kutná Hora 3:2

Hosté byli v utkání po fyzické stránce viditelně lepší, domácí naproti tomu působili hokejovějším dojmem. Králův Dvůr se dostal do vedení v 11. minutě, kdy Hamada přihrál zpoza branky volnému Fišerovi, který střelou z první nedal brankáři Malému šanci. Poté měli hosté převahu, ale nic z ní nedokázali vytěžit.

Ve druhé třetině se skóre změnilo po 63 vteřinách. Hned po skončení domácí početní výhody se hosté dostali do brejku a Kišš z dorážky vyrovnal – 1:1. To ale nebylo ze strany hostů vše. Hned o osm vteřin později se Kutná Hora dostala do vedení, když se nechytatelnou střelou prosadil Hemský – 1:2. Po polovině utkání o sobě opět dali vědět domácí. V 31. minutě předvedla trojice Pichlík, Matula a Rendla v přesilovce nádhernou kombinaci na jeden dotek a posledně jmenovaný zakončil do prázdné branky – 2:2.Ve 37. minutě pak domácí druhá formace udeřila podruhé. Tentokrát doklepl Matula několikrát vyražený puk – 3:2.

Třetí třetina se hrála celá v režii hostů. Kutná Hora si vytvořila drtivý tlak, ale žádnou šanci neproměnila. Domácí s vypětím všech sil ubránili těsné vítězství a připsali si tak cenné tři body.

Branky: 11. Fišer, 31. Rendla, 37. Matula – 22. Kišš, 22. Hemský P. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Diváci: 120. Třetiny: 1:0, 2:2, 0:0.

Králův Dvůr: Vítkovský – Fišer, Prošek, Pichlík, Klimeš, Hamada, Mareš, Cifka, Rákosník, Rendla, Matula, Potěšil, Fodor, Brodan, Vokáč, Šnaidauf, Sobotka.