HC Žabonosy – HK Králův Dvůr 2:3

Utkání začalo poměrně ve vysokém tempu. Králodvorští si vypracovali spoustu šancí, domácího brankáře ale překonat nedokázali. Domácí Žabonosy se spíše věnovaly bránění a ze zajištěné obrany hrozily brejky. V první třetině se dostaly do vedení domácí Žabonosy, když po chybě v králodvorské rozehrávce přistál kotouč přesně na hokejce Radka Smítky, který střelou zápěstím od modré čáry trefil horní roh Frolíkovy branky. Hodně této brance napomohl zakrytý výhled králodvorského brankáře.

Druhá třetina se hrála v podobném stylu, jako třetina první. Lépe hrající Králův Dvůr svou hrou dostával domácí pod tlak, a tak se jen čekalo, kdy začnou padat branky. Diváci se vyrovnání dočkali při početní výhodě hostů. Po kombinaci druhé formace se kotouč dostal za branku na hůl Jirky Mrázka, který okamžitě přihrál na levou tyč Huškovy branky, kde stál připravený Roman Pichlík a pohotovým bekhendem překonal přemisťujícího se brankáře Huška – 1:1. O dvě minuty později tentýž hráč poslal Králův Dvůr do vedení. Tentokrát Pichlík po nádherném pasu obránce Proška až na útočnou modrou překonal Huška střelou z mezikruží – 1:2. Třetí branka Králova Dvora padla v čase 36:55. Tentokrát se gólově prosadila první pětka hostů. Po přihrávce obránce Proška jel Najman sám na branku. První střelu dokázal Hušek vyrazit jen před sebe a Najman pohotovou dorážkou zvýšil na 1:3. Zaskočení domácí do přestávky již nic nevymysleli a tak hosté šli do kabin s dvoubrankovým vedením.

Do třetí třetiny vstoupili hosté s jednoznačným cílem, a to dvoubrankové vedení udržet. Žabonosy se ale v kabině otřepaly a do poslední třetiny vlétly s chutí a v čase 43:37 snížily na 2:3. V přesilové hře se po přihrávce Honze st. zpoza branky prosadil střelou pod přemísťujícím se brankářem Frolíkem volný Honze J. mladší – 2:3. Poté se ale již na stavu nic nezměnilo ani při závěrečné hře Žabonos bez brankáře a hosté si zaslouženě odvezli tři body

Branky: Smítka, Honz J. ml. - Pichlík 2, Najman. Vyloučení: 10:8. Využití: 1:1. Rozhodčí: Hruška, Lohr, Nevařil. Diváků: 85. Třetiny: 1:0, 3:0, 1:0.