Po vážném zranění však letos začal na žádost vedení Berouna trénovat a chtěl by pomoci berounskému týmu s udržením prvoligové soutěže. „Velmi si vážíme vstřícného postupu generálního manažera Karlových Varů pana Miroslava Vaňka, který přislíbil okamžité vyvázání hráče z hostování v jejich klubu,“ vyzdvihl manažer Medvědů Josef Drda spolupráci se svým karlovarským kolegou.

Devětadvacetiletý obránce Lukáš Krajíček pochází z Havlíčkova Brodu a během své bohaté kariéry prošel extraligovými celky Českých Budějovic, Plzně a naposledy Karlových Varů. Hokejových zkušeností tedy má na rozdávání, ale bude limitován dlouhou herní pauzou vynucenou vážným zraněním. „Lukáš je zkušený obránce, který určitě hokej hrát nezapomněl,“ hodnotí novou posilu trenér Medvědů Karel Najman. „V tréninku se zatím jeví velmi dobře a určitě s ním počítáme, měl by nám pomoct,“ dodává berounský kouč, který má jen obavu z toho, jak dlouho hráč po pauze vydrží. „Zatím nedokážeme říct, zda Lukáš zvládne celý zápas. Budeme se snažit ho využívat tak, aby to bylo pro obě strany přijatelné,“ říká trenér Medvědů.

Dodejme, že by se Lukáš Krajíček měl v berounském dresu představit již v dnešním domácím duelu proti favorizovanému Vrchlabí.