HC Příbram – Dobříš 17:1

Domácí šli od počátku za svým cílem a když po první třetině vedli 6:1, nebylo o poviném vítězství pochyb. Střelecky se dařilo zejména druhému útoku Mácha, Peterka, Hájek, který nastřílel sedm gól.

Branky: Mácha 3, Hájek 3, Anděl 2, Pejsar 2, Trč, Jobek, Tecl, Kozelka, Benda, Štofa, Peterka – Hlaváček. Rozhodčí: Novák – Noga, Štětina. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Třetiny: 6:1, 5:0, 6:0.

V. Popovice – Žabonosy 1:2

Výborným výkonem se hosté postarali o překvapení i historické první vítězství s tímto soupeřem. Skvělý výkon podal brankář Muzika, který domácí přiváděl do stavu beznaděje.

Branky: Vojtěch – Král, Chochola. Rozhodčí: Čáp – Opll, Šedina. Vyloučení: 4:5. Třetiny: 0:2, 0:0, 1:0.

Králův Dvůr – Rakovník 2:3

Zápas začal opatrně, domácí se rychle přizpůsobili hře hostů. I když první třetinu vyhráli, v dalším průběhu stříleli jen hosté, kteří o vítězství rozhodli 12 sekund před koncem zápasu.

Branky: Pichlík, Rendla – Hovorka, Hošek, Ságner. Rozhodčí: Hruška – Nevařil, Horňáček. Vyloučení: 8:8. Třetiny: 2:1, 0:1, 0:1.

Černošice – Zlonice 1:4

Domácí nezachytili první třetinu, třikrát inkasovali. Pak hru vyrovnali, ale góly chyběly.

Branky: Papaj – Lacina, Drholec, Peterka, Tylip. Rozhodčí: Švejda – Záhora, Holec. Vyloučení: 9:9. Využití: 0:1. Třetiny: 0:3, 1:1, 0:0.

HC Benešov – Jesenice 3:8

V utkání slabé úrovně vyhrál favorit, který se střelecky prosadil až ve druhé třetině, kdy nastřílel pět gólů.

Branky: Matějka, Fedoročko, Procházka – Chaloupka 4, Patera, Voháňka, Čermák, Spurný. Rozhodčí: Doubek – Fůs, Beneš. Vyloučení: 8:13. Využití: 1:3. Oslabení: 0:1. Třetiny: 2:2, 1:5, 0:1.

Ml. Boleslav B – Kralupy 3:4

V první části oba týmy využili dvojnásobné přesilovky. Domácí z 1:3 vyrovnali sice na 3:3, ale vzápětí Kralupy přidaly čtvrtý gól. Při power play už Boleslavští úspěšní nebyli.

Branky: Hart, Klikar, Štěpánek – Kroužil, Pleticha, Marek, Litomyský. Rozhodčí: Novák – Noga, Štětina. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:2. Třetiny: 1:2, 0:1, 2:1.

 1. Příbram⋌ 9 8 0 1 57:19 24
2. V. Popovice⋌ 9 6 0 3 41:25 18
3. Žabonosy⋌ 9 6 0 3 40:32 18
4. Králův Dvůr⋌ 9 6 0 3 46:25 17
5. Jesenice⋌ 9 5 0 4 40:32 17
6. Zlonice⋌ 9 6 0 3 39:33 17
7. Rakovník⋌ 9 6 0 3 30:34 16
8. Černošice⋌ 9 3 0 6 36:41  9