Králův Dvůr – Zlonice 7:3

Hokej, krajský přebor

Domácí vlétli do utkání doslova jako uragán a v době, kdy na světelné tabuli svítil čas 3:07, vedli již Králodvorští o tři branky. Hned z první akce domácích se prosadil Rendla a ve 3. minutě pak zakončil přesilovkovou kombinaci střelou pod horní tyčku Würtherle – 2:0. Po dvaadvaceti vteřinách navíc Pichlík upravil již na 3:0 a zlonický brankář Koukolíček se nechal vystřídat. I nadále byli domácí aktivnější, v 7. minutě se ale hosté dočkali snížení, když si nešťastně srazil puk do vlastní branky Mareš – 3:1. Poté hrály oba celky řadu přesilovek, ale skóre se již do přestávky neměnilo.

I v úvodu druhé třetiny se domácí střelecky prosadili. Po pěkné kombinaci se po ledě trefil Douda – 4:1. Poté si domácí vybrali slabší chvilku, ale přesto mohli přidat další góly, překonat zlonického gólmana se jim ale podařilo až ve 37. minutě, kdy Matula zavezl puk a Pichlík se trefil mezi betony brankáře Pavla – 5:1. Hosté snížili ve 39. minutě, kdy se po chybě domácí obrany trefil z úhlu Šimáček – 5:2.

Ve třetí části hosté nejprve pěkně zlobili chybující domácí obranu, Hynek ale své spoluhráče v několika šancích podržel. Ve 47. minutě Králův Dvůr definitivně pojistil své vedení, když si Matula najel s pukem mezi kruhy a s přehledem zavěsil – 6:2. Poté hosté rezignovali a utkání se v poklidu dohrávalo. V 59. minutě ještě přidali domácí sedmý gól, když se od modré trefil parádně do šibenice Rákosník – 7:2. Poslední slovo ale měli hosté, když dvacet vteřin před závěrečným hvizdem potrestal další z chyb domácích Fencl – 7:3

Branky: 2. Rendla, 3. Wurt– herle, 4. a 37. Pichlík, 22. Douda, 47. Matula, 59. Rákosník – 7. Langr, 39. Šimáček, 60. Fencl. Vyloučení: 8:8 navíc Hynek (KD) OT 10 min. Využití: 1:0. Rozhodčí: Svatoň. Diváků: 136. Třetiny: 3:1, 2:1, 2:1.

Králův Dvůr: Hynek – Mikeš, Pudhorocký, Prošek, Maleček, Pichlík, Klimeš, Rákosník, Douda, Wurtherle, Malý, Rendla, Mareš, Landa, Potěšil, Matula, Sobotka.