Medvědi začali pěkně zostra, ale hned v první minutě neproměnil Vlček a Pavel dvě velké šance a za to byli domácí potrestáni. Při vyloučení Vlčka nahodil puk před branku obránce Kaltenböck a pohotový Míka zasunul poskakující touč to branky – 0:1. Ovšem Středočeši odpověděli hned v následující minutě. To nahrávku Tvrzníka od mantinelu napálil z voleje k tyčce Vlček – 1:1.

Ve zbývajících minutách úvodní části měli více ze hry domácí i díky třem přesilovým hrám, ale ani jedinou nevyužili. Ve druhé třetině upadla hra do průměru. Přece jen o trochu více ze hry měli ale Mostečtí, kteří však naráželi na bezchybného Altrichtera. Medvědi špatně kombinovali a k pořádné střele, natož šanci se vůbec nedostali.

Hra pak nabrala tempo až v poslední třetině. Berounský brankář Altrichter nejprve vychytal ve vyložené šanci Postla a tak si rozhodující trefu schoval na 43. minutu neutuchající bojovník Slížek po Appelově nahrávce. Ještě minutu před koncem Altrichter skvěle zneškodnil obrovskou šanci Antoše a Medvědi se tak mohli radovat ze záchrany.

Branky: 3. Vlček, 43. Slížek – 2. Míka. Rozhodčí: Kubeš, Vampola – Hejduk, Guth. Vyloučení: 6:6 navíc Martínek 10+do konce utkání. Využití: 0:1. Diváků: 600. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:0.

Beroun: Altrichter – Malínský, Braniš, Novotný, Jelínek, Kameš, Lukačovič – Appel, Slížek, Pavel – Tvrzník, Šinágl, Vlček – Besser, Křesťan, Kupec – Heřman. Trenéři Najman a Setíkovský.

Most: Volke – Martínek, Kubát, Kocek, Nosek, Stříteský, Kalteböck, Charousek – Antoš, Gergel, Míka – Plachý, Koláček, Metlička – Urban, Postl, Zaťovič – Nekvinda. Trenér Kašťák.