Beroun/ Medvědi vstoupili do roku 2008 úspěšně, když na své půdě dokázali v prodloužení porazit vedoucí celek tabulky.

7.1.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Kardoš

Beroun – Chomutov 3:2pp

Hokej, 1. liga

Po dvou nevyužitých přesilovkách ze strany domácích Medvědů se do první šance dostali opět Středočeši. Na začátku 10. minuty Jankových našel najíždějícího Michala Pavla, který ale trefil jen boční síť chomutovské klece. U další možnosti byli opět Medvědi. Při vlastním oslabení vypíchl puk chomutovským obráncům David Appel, ale v zakončení při jeho sólovém nájezdu se mu puk v rozhodující chvíli postavil na hranu a kanonýr mířil vedle.
Ve 13. minutě pak po Gudasově ráně od modré dorážel Kameš, ale trefil jen beton dobře postaveného brankáře Horčičky. Hosté se dostali do první větší šance až na konci 17. minuty, ovšem jejich kapitán Radek Šíp v samostatném nájezdu netrefil Štelmachovu branku.

I druhou třetinu začali lépe domácí. Po pasu obránce Výborného jel sám na branku Tvrzník, ale jeho ránu Horčička vyrazil nad. Pak se ale začali čím dál víc prosazovat hosté. Ve 23. minutě v přesilovce po střele Kostourka už byla před Bombicem jen prázdná branka, ale jistý gól sebral chomutovskému obránci odvážný skok Braniše. O 4tyři minuty později do té doby skvělý Štelmach během jediné minuty nejprve zlikvidoval sólo Kostourka a pak i jeho dorážku.

Na začátku 29. Minuty přihrál Martin Frolík před modrou čáru na najíždějícího obránce Kameše, který ujel po pravém, počkal si na pohyb gólmana Horčičky a ranou k tyčce zavěsil – 1:0. Jenže za dvě minuty bylo vyrovnáno. To Mikšovic vystihl špatně postaveného Štelmacha a překvapil ho střelou z těžkého úhlu – 1:1. Ve 38. minutě šli hosté dokonce do vedení, když při signalizované výhodě skóroval Boušek po akci na jeden dotek už do prázdné branky – 1:2.

V úvodu třetí třetiny Medvědi nevyužili téměř minutu a půl dlouhou dvojnásobnou přesilovku a poté to dlouho vypadalo, že hosté z rychle vedených protiútoků přidají třetí branku. Přišla ale 54. minuta. V ní ujel skvěle hrající Gudas a po jeho nahrávce Frolík prostřelil Horčičku – 2:2.
Zápas pak dospěl do prodloužení, které se hrálo pouhých 49 vteřin. Na vlastní modré čáře hrubě chyboval chomutovský bek Březina a Tvrzník jeho zaváhání využil. Sám před Horčičkou střílel nad jeho lapačku – 3:2.

Branky: 29. Kameš, 54. Frolík, 61. Tvrzník – 31. Mikšovic, 38. Boušek. Rozhodčí: Wurtherle – Bejček, Kabourek. Vyloučení: 4:7, Bez využití. Diváků: 880. Třetiny: 0:0, 1:2, 1:0 – 1:0.

HC Berounští Medvědi: Štelmach – Gudas, Braniš, Kameš, Lukačovič, Novotný, Výborný – Besser, Slížek, Nedorost – Tvrzník, Šinágl, Vlček – Appel, Křesťan, Frolík – Jankových, Kupec, Pavel. Trenéři Najman a Setíkovský.

KLH Chomutov: Horčička – Bombic, Malínský, Kolda, Trefný, K. Černý, Chatrnúch, Březina, Ťupa – Jíra, Kostourek, Polodna – Stehlík, Šíp, Havlůj – T. Černý, Tauš, Mikšovic – Boušek, Charousek, Hašek. Trenéři Kýhos a Petrovka.

7.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 20 000 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol UČITEL/KA 1. STUPNĚ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UČITEL/KA 1. STUPNĚ - Místo výkonu práce: Tlustice. Výhody: doplňkové penzijní spoření, příspěvek na léky. Kontakt: telefonicky (9 - 15 hodin).. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola tlustice, 268 01 Hořovice. Informace: Karel Mužík, +420 731 411 931.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 15 000 Kč

Asistenti pedagogů ASISTENTI PEDAGOGŮ (aprobovaný). Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ASISTENTI PEDAGOGŮ - místo výkonu Chyňava. Pro žáka 2. ročníku ZŠ. Případně kurz asistenta pedagoga. Kontakt emailem či telefonicky.. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola chyňava, malá strana, 267 07 Chyňava. Informace: Vladimíra Hamousová, +420 775 170 759.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů OPERÁTOŘI VÝROBY - OBSLUHA SVÁŘECÍCH STROJŮ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 18500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: OPERÁTOŘI VÝROBY-LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: obsluha svářecích strojů, kontrola a balení svařených dílů. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: odborné zaškolení na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši až 5.000 kč, k dispozici také autobusová svozová doprava, placené přesčasy, roční bonus za hospodářské výsledky společnosti, firemní akce, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky (8:00-17:00hod), e-mailem.. Pracoviště: Muramoto manufacturing europe s.r.o., Skandinávská, č.p. 991, 267 53 Žebrák. Informace: Ivana Kovaříková, +420 774 536 801.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 12 200 Kč

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - zdravotní průkaz, ŘP sk. B, životopisy zasílat na e-mail: farma@holovsky.eu, pro bližší info zavolat na tel: 605 218 433. Pracoviště: Radim holovský, 267 18 Karlštejn. Informace: Radim Holovský, +420 605 218 433.

Adepti ledního hokeje mohou přijít vyzkoušet si své umění.

Týden hokeje je připraven přivítat nové naděje

Fotbalisté Stašova porazili ve finále okresního poháru Všeradice 3:1.
1 23

Fotbalisté Stašova slaví pohárový triumf

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
19.7.2018

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

19.7.2018

Snad jsem přispěl k současné úrovni, říká končící legenda MFK Vyškov Hodinář

/ROZHOVOR/ V utkání z posledního jarního kola Moravskoslezské ligy s Petřkovicemi vyběhl na trávník v 87. minutě a s krátkým nastavením hry to byly jeho poslední chvíle v dresu Vyškova, který oblékal dlouhých dvanáct let. „Bylo to krásné období, ale teď se chci věnovat svým koníčkům a profesním záměrům, včetně studia,“ říká David Hodinář, dlouholetá opora MFK Vyškov a v posledních dvou sezonách asistent trenéra Trousila.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 20:00

Kapitán Zbrojovky Melichárek: Se sestupem jsme se vyrovnali na dovolené

/ROZHOVOR/ Z branky sledoval, jak se jeho spoluhráči snaží proniknout obranou Jihlavy a vykřesat naději na udržení. Marně. Brněnská Zbrojovka letos v květnu remizovala a bylo jasno: novou sezonu odehraje o patro níž. Brankář Dušan Melichárek klub neopustil a po letní přípravě opět povede Brňany na hřiště jako kapitán. Poprvé tak ve druhé lize učiní v neděli od šesti hodin večer shodou okolností právě proti celku z Vysočiny.

19.7.2018

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.

Juniorka? Mehanović normálně trénuje s týmem, říká Grygera

Dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáři. Tolik fotbalistů momentálně čítá kádr Fastavu. Ševci po loňském průvanu letos v létě spíše konsolidovali kabinu.