Beroun/ Medvědi vstoupili do roku 2008 úspěšně, když na své půdě dokázali v prodloužení porazit vedoucí celek tabulky.

7.1.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Kardoš

Beroun – Chomutov 3:2pp

Hokej, 1. liga

Po dvou nevyužitých přesilovkách ze strany domácích Medvědů se do první šance dostali opět Středočeši. Na začátku 10. minuty Jankových našel najíždějícího Michala Pavla, který ale trefil jen boční síť chomutovské klece. U další možnosti byli opět Medvědi. Při vlastním oslabení vypíchl puk chomutovským obráncům David Appel, ale v zakončení při jeho sólovém nájezdu se mu puk v rozhodující chvíli postavil na hranu a kanonýr mířil vedle.
Ve 13. minutě pak po Gudasově ráně od modré dorážel Kameš, ale trefil jen beton dobře postaveného brankáře Horčičky. Hosté se dostali do první větší šance až na konci 17. minuty, ovšem jejich kapitán Radek Šíp v samostatném nájezdu netrefil Štelmachovu branku.

I druhou třetinu začali lépe domácí. Po pasu obránce Výborného jel sám na branku Tvrzník, ale jeho ránu Horčička vyrazil nad. Pak se ale začali čím dál víc prosazovat hosté. Ve 23. minutě v přesilovce po střele Kostourka už byla před Bombicem jen prázdná branka, ale jistý gól sebral chomutovskému obránci odvážný skok Braniše. O 4tyři minuty později do té doby skvělý Štelmach během jediné minuty nejprve zlikvidoval sólo Kostourka a pak i jeho dorážku.

Na začátku 29. Minuty přihrál Martin Frolík před modrou čáru na najíždějícího obránce Kameše, který ujel po pravém, počkal si na pohyb gólmana Horčičky a ranou k tyčce zavěsil – 1:0. Jenže za dvě minuty bylo vyrovnáno. To Mikšovic vystihl špatně postaveného Štelmacha a překvapil ho střelou z těžkého úhlu – 1:1. Ve 38. minutě šli hosté dokonce do vedení, když při signalizované výhodě skóroval Boušek po akci na jeden dotek už do prázdné branky – 1:2.

V úvodu třetí třetiny Medvědi nevyužili téměř minutu a půl dlouhou dvojnásobnou přesilovku a poté to dlouho vypadalo, že hosté z rychle vedených protiútoků přidají třetí branku. Přišla ale 54. minuta. V ní ujel skvěle hrající Gudas a po jeho nahrávce Frolík prostřelil Horčičku – 2:2.
Zápas pak dospěl do prodloužení, které se hrálo pouhých 49 vteřin. Na vlastní modré čáře hrubě chyboval chomutovský bek Březina a Tvrzník jeho zaváhání využil. Sám před Horčičkou střílel nad jeho lapačku – 3:2.

Branky: 29. Kameš, 54. Frolík, 61. Tvrzník – 31. Mikšovic, 38. Boušek. Rozhodčí: Wurtherle – Bejček, Kabourek. Vyloučení: 4:7, Bez využití. Diváků: 880. Třetiny: 0:0, 1:2, 1:0 – 1:0.

HC Berounští Medvědi: Štelmach – Gudas, Braniš, Kameš, Lukačovič, Novotný, Výborný – Besser, Slížek, Nedorost – Tvrzník, Šinágl, Vlček – Appel, Křesťan, Frolík – Jankových, Kupec, Pavel. Trenéři Najman a Setíkovský.

KLH Chomutov: Horčička – Bombic, Malínský, Kolda, Trefný, K. Černý, Chatrnúch, Březina, Ťupa – Jíra, Kostourek, Polodna – Stehlík, Šíp, Havlůj – T. Černý, Tauš, Mikšovic – Boušek, Charousek, Hašek. Trenéři Kýhos a Petrovka.

7.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Strojní inženýři a projektanti 24 000 Kč Strojní inženýři projektanti, konstruktéři KONSTRUKTÉŘI. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: KONSTRUKTÉŘI - Místo výkonu práce: Loděnice. Náplň práce: konstrukce nástrojů, náhradních dílů, jednoúčelových strojů a zařízení. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky, emailem.. Pracoviště: Gz media, a.s., Tovární, č.p. 340, 267 12 Loděnice u Berouna. Informace: Iveta Bodnarová, +420 311 673 319. Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 000 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování PROVOZNÍ DĚLNÍCI - OPERÁTOŘI VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: PROVOZNÍ DĚLNÍCI - OPERÁTOŘI VÝROBY - Místo výkonu práce: Loděnice. Kontakt: emailem, telefonicky.. Pracoviště: Gz media, a.s., Tovární, č.p. 340, 267 12 Loděnice u Berouna. Informace: Iveta Bodnarová, +420 311 673 319. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitelka mateřské školy 21 570 Kč Učitelé v oblasti předškolní výchovy UČITELÉ V MATEŘSKÉ ŠKOLE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21570 kč, mzda max. 24910 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UČITELÉ V MATEŘSKÉ ŠKOLE - Místo výkonu práce: Hlásná Třebaň. Nástup možný ihned. Upřesňující informace: jedná se o zástup za mateřskou dovolenou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu. Kontakt: e-mailem.. Pracoviště: Mateřská škola hlásná třebaň, Luční, č.p. 412, 267 18 Karlštejn. Informace: Radka Perglerová, +420 702 148 940. Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 30 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři KONSTRUKTÉŘI-PROJEKTANTI. Požadované vzdělání: úsv. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONSTRUKTÉŘI-POJEKTANTI - Místo výkonu práce: Zdice. Upřesňující informace: nástup možný ihned, vhodné také pro OZZ. Požadavky: pokročilá znalost s programem Solidworks, CAD/CAM softwarem výhodou, znalost a schopnost čtení strojní výkresové dokumentace, ochota učit se novým věcem. Zaměstanecké výhody: firemní benefity, nadstandardní mzdové ohodnocení, stravenky. Kontakt: osobně, telefonicky.. Pracoviště: Jaroslav vožeh - zdice, Farčina, č.p. 971, 267 51 Zdice. Informace: Jaroslav Vožeh, +420 731 187 456.

Žebrák načepoval Velkým Popovicím desítku, vyhrály i Hořovice

Překvapení. Šachisté Lysé nad Labem porazili Novoborský ŠK, ten padl po devíti letech. Nad šachovnicí jsou zamyšlení lyský Tamir Nabaty (vlevo) a David Navara.

Don Giovanni se nestačil divit, Lysá šokovala jasného favorita

Měli jsme horší pohyb, přiznává Patrik Pánek

Králův Dvůr - Na vítěze poslední krajské ligy se hokejisté Králova Dvora hodně těšili. Černošice byly velkým lákadlem. Utkání odehráli hráči obou týmů ve vysokém tempu a vše okořenili jedenácti góly.

Kelti si zahrají proti poválečným mistrům

Nové Strašecí - Basketbalový klub Kelti Nové Strašecí vyhrál soutěž k filmu Zlatý podraz o nejlepší basketbalové video a v neděli 9. prosince od 15 hodin si vybere svou odměnu za vítězství.

Šachový velmistr Jansa se stal mistrem světa v 76 letech

Lysá nad Labem - Jsou sporty, ve kterých se stanete mistrem světa v sedmnácti, jsou další, ve kterých to dokážete v jednadvaceti a v některých si počkáte do šestatřiceti. Ale stát se mistrem světa v 76. letech? Říkáte: Nemožné! Kdepak! V šachu se vám to klidně může stát.

Berounské hokejistky bez milosti drtí svoje soupeřky v 1. lize žen

Beroun - HC Berounské Lvice po vítězství na ledě HC Roudnice čekala v dalších kolech dvě utkání na domácím ledě.