Prostějov - Beroun 3:1

Hokej, 1. liga play out

Do zápasu, který se hrál v tréninkovém tempu vstoupili lépe Medvědi, kteří také v 7. minutě šli do vedení. To projel Appel půl hřiště a z kruhu se trefil přesně pod horní tyč - 0:1. Domácí se téměř nedostali do šance, výjimkou byla 10. minuta, kdy Piechova teč skončila na tyči. Ani Beroun nehrál nijak oslnivě, v závěru první třetiny ale mohl navýšit své vedení. Po střele Pavla ale zachránila Štůralu tyč.

Ani druhá třetina se nehrála v nijak oslnivém tempu. Výraznější moment přišel až ve 35. minutě, kdy Vymazal blafákem do bekhendu překonal Štelmacha. Domácí mohli jít ve druhé části i do vedení, proti střele Balčíka ale skvěle zakročil berounský gólman.

I třetí část nabídla podprůměrnou podívanou, přesto se diváci dočkali gólu. Ve 46. minutě po ojedinělé akci poslal Prostějov do vedení Vymazal - 2:1. Neuběhly ani tři minuty a mohlo být opět srovnáno. Do velké šance se dostal Appel, Štůrala jej ale vychytal. V závěru utkání si hosté vypracovali tlak, všechny jejich šance ale zlikvidoval Štůrala. Naopak domácí čtyři vteřiny před koncem upravili na konečných 3:1.

Branky: 7. Appel - 35. a 46. Vymazal, 60. Podešva. Vyloučení: 7:6. Bez využití. Třetiny: 0:1, 1:0, 2:0.

Prostějov: Štůrala - Procházka, Balčík, Bartoň, Chovan, Hlavatý, Opatovský, Piecha, Duba, Vrba, Podešva, Vymazal, Kotásek, Hruška, Pavelek, Mikšovský, Nakládal

Beroun: Štelmach - Malinský, Braniš, Novotný, Jelínek, Kameš, Lukačovič, Appel, Slížek, Pavel, Tvrzník, Šinágl, Vlček, Besser, Křesťan, Kupec, Heřman.