Plzeň - Beroun 6:2

Medvědi vstoupili do utkání aktivně a hned ve 3. minutě se dostali do vedení, když Kupec dorážkou překonal Málka. Poté převzala otěže Plzeň, která se prosadila ve 13. minutě, a to hned dvakrát. Nejprve překonal dobře chytajícího Štelmacha Šindel a o 44 vteřin později se prosadil Kubica. V 16. minutě pak upravil na 3:1 domácí Důras.

Ve druhé třetině si oba celky vytvořily několik slušných šancí, brankáři se ale překonávali. Ve 38. minutě mohli Medvědi snížit, když se Kocman s Petrem Procházkou dostali do přečíslení dva na jednoho, domácí ale zachránila tyč. O minutu později udeřilo na druhé straně, když se prosadil Stránský – 4:1.

Vstup do třetí dvacetiminutovky se Medvědům vydařil. Hned ve 41. minutě Ischizuka přenechal zadovkou do tandemu Křesťanovi, který propálil Francouze – 4:2. Po chvilce se mohl tentýž hráč prosadit znovu, tentokrát ale v přímém souboji uspěl domácí gólman. Plzeň přidala pátý gól v 51. minutě, kdy se v oslabení dostal do úniku Matějovský a své sólo suverénně zakončil. Poslední slovo v utkání měl domácí Dvořák, který půl minuty před závěrečným hvizdem upravil na konečných 6:2.

Branky a nahrávky: 13.Šindel, 13.Kubica, 16.Důras (Čakajík), 39.Stránský (Kubica), 51. Matějovský (Redlihs), 60. Dvořák (Kracík) - 3. Kupec, 41. Křestan (Ischizuka). Vyloučení: 7:5, Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 1000

HC Lasselsberger Plzeň: Málek (31. Francouz) - Čakajík, Hudec, Cartelli, Redlihs, Dobrovolný, Dresler, Štich, Pácal - Důras, Vampola, Adamský - Fabuš, Kracík, Matějovský - Dvořák, Šindel, Laš - Kubalík, Kovář, Z. Kubica.

HC Berounští Medvědi: Štelmach (31. Halmoši) - Kameš, Sedláček, Kořínek, Hertl, Hlavatý, Vaněček, Malý, L. Martinec - Pavel, Hlusička, P. Procházka - Ischizuka, Křesťan, Vlček - Pánek , L. Fišer, Kica - Kupec , Kocman , J. Novotný.

Miloslav Růžička