Hr. Králové – Beroun 3:0

Dvě třetiny dokázali Medvědi držet s domácími hráči krok. Jenže opět je zradila koncovka, když neproměnili ani trestné střílení. V úvodu třetí třetiny se Hradec dostal do vedení, když Roubík našel před brankou volného Fořta, který překonal jinak výborného Altrichera. Druhou branku pak domácí přidali v 55. minutě, kdy Roubík doklepl vyraženou střelu Kadlece. Medvědi zkusili v závěru hrát powerplay, ale ani hra šesti proti čtyřem snížení nepřinesla. Půl minuty před závěrečným hvizdem navíc poslal puk do opuštěné berounské branky Volráb. Ve středu se Beroun představí na půdě Chomutova

Branky: 41. Fořt (Roubík), 55. Roubík (Kadlec, Úlehla), 60. Volráb. Rozhodčí: Trombík. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 1282. Třetiny: 0:0, 0:0, 3:0.

Hr. Králové: Koutský - Zukal, Karlíček, Seidl, Hendrich, Pazdera, Flašar, Lesák, Březina - Fořt, Roubík, Kadlec, Hruška, Koudelka, Volráb, Suchý, Filip, Moskal, Nedorost, Ulehla, Luštinec.

Beroun: Altrichter - Gudas, Martinec, Malý, Mazanec, Šmach, Vaněček, Čížek - Tvrzník, Šinágl, Pavel, Eberle, Slížek, Novotný, Kupec, Křesťan, Vlček, Kica, Stieler, Kubica, Hlusička.