Beroun – Kadaň 2:1 sn

První třetina mnoho pohledného hokeje nepřinesla. Hosté byli možná o trochu aktivnější a více zaměstnali gólmana Altrichtera, ale ten si s jejich střelami v pohodě poradil. Medvědi se v silně okleštěné sestavě pouštěli do útočných výpadů opatrně a mysleli při tom spíš na zadní vrátka. Aby jim útočníci typu Balázse nebo Gombára neujeli do brejku.

Do druhé dvacetiminutovky vstoupili lépe Medvědi. Po necelých dvou minutách hry poslal Nedvěd do sólového nájezdu Kupce, a ten nečekaným bekhendovým blafákem poslal Beroun do vedení – 1:0. Právě autor prvního gólu zápasu byl pak vyloučen a hosté vyrovnali. To bek Višňák dostal mezi kruhy až příliš mnoho prostoru a mohl skvělou ranou trefit pravý horní růžek Altrichterovy klece – 1:1. Obě mužstva pak měla k dobru po jedné dvojnásobné přesilovce, ale ani jedno z nich tuto možnost nevyužilo.

Ve třetí třetině měli hosté více ze hry, ale brankově se díky parádnímu výkonu Altrichtera neprosadili. Ve 49. minutě neuspěl při dorážce Gombár a pět minut před koncem se neujala ani rána Balázse z mezikruží. V prodloužení měl největší možnost domácí Horčička, ale jeho střelu stačili obránci Kadaně zblokovat. Medvědi si tak nakonec bod navíc zajistili až v samostatných nájezdech.

Branky: 22. Kupec, rozhodující nájezd Vlček – 32. Višňák. Rozhodčí: Petružálek – Bertlík, Koskuba. Vyloučení: 6:4. Bez využití. Diváků: 500. Třetiny: 0:0, 1:1, 0:0.

Beroun: Altrichter (65. Štelmach) – Šmach, Martinec, Braniš, D. Mazanec, Nedvěd, Vaněček – Besser, Sakrajda, Pavel – Horčička, Laš, Novotný ( 29. Hlusička) – Kupec, Bessonov, Vlček. Trenér Vejvoda.

Kadaň: Hanuljak – Chmelíř, Višňák, Revay, M. Mazanec, Mašek, Kloz, Kocek – Pražák, Šíp, Balázs – Polanský, Derfler, Gombár – Rudovský, Zika, Freiberg – Chyba. Trenér Černý.