Beroun – Havlíčkův Brod 5:3

V prvním dějství se hrál tvrdý hokej, ve kterém měli o trochu více navrch hosté. Ti převážně vyhrávali osobní souboje a také měli v útočné fázi více ze hry. Medvědi hned na začátku nevyužili dvě přesilové hry po sobě a zvláště jejich přechod středního pásma byl dost komplikovaný.

S góly se roztrhl pytel až ve druhé třetině, přičemž obě mužstva doplatila na vyloučení, která jim brala hodně sil.

Rebel šel nejprve do dvougólového vedení, když Svoboda při vlastním oslabení ujel a mezi nohy Štelmacha poslal hosty do vedení. Pak přišla nešťastná chvíle berounského beka Kameše, který se trefil do vlastní branky a Havlíčkův Brod vedl na berounském ledě už 0:2.Rozhodčí gól připsali Špeldovi.

Ve 32. minutě při dalším vlastním oslabení kapitán Medvědů Křesťan ideálně vybídl ke skórování Ladislava Vlčka a vyrovnávající trefu obstaral obránce Kořínek při dvojnásobné přesilovce.

Dokonalý obrat v zápase Medvědům povedl v poslední části. Ve 46. minutě si Michal Pavel najel na nahrávku Hlusičky a potřetí zblízka překonal Nerudu. Minutu a půl před koncem ujel Tvrzník a mezi nohy Nerudy skóroval počtvrté. Hosté v poslední minutě odvolali Nerudu z branky a sáhli k power play a Ondráček snížil na 4:3. V pokračující power play však David Mazanec po vyhraném buly přes celé kluziště stanovil konečný výsledek na 5:3.

Branky: 32. Vlček, 36. Kořínek, 46. Pavel, 59. Tvrzník, 60. Mazanec – 22. Svoboda, 30. Špelda, 60. Ondráček. Rozhodčí: Lacina. Vyloučení: 13:11 navíc Jelínek (HB) 10 min. a do konce utkání, využití: 1:1, oslabení: 1:1. Třetiny: 0:0, 2:2, 3:1.

Beroun: Štelmach – Kameš, Martinec, Kořínek, Mazanec, Malý, Vaněček, Růžička, Privoznik – Pavel, Hlusička, Liška – Tvrzník, Slížek, Novotný – Kupec, Křesťan, Vlček – Eitler, Kocman, Sýkora.

Havl. Brod: Neruda – Vyhlídal, Borůvka, Martinka, Šulc, Pavlík, Soldán, Špelda, Rusnák – Knotek, Endál, Heřman – Hadrava, Jelínek, Dušátko – Němec, Třetina, Svoboda – Varga, Ondráček, Wurm.