Most – Beroun 3:1

V první třetině se hrál velmi vlažný hokej, ve kterém bylo k vidění naprosté minimum šancí. Domácí zahrozili hned ve druhé minutě, kdy nejprve střelu Salače skvěle chytil Altrichter. Odražený puk se snažil poslat do prázdné branky Derfler, trefil ale jen ležícího berounského brankáře. Medvědi výrazněji zahrozili až v 17. minutě. Akci dvojice Slížek – Horčička zneškodnil brankář Melichar.

Ve druhé třetině mohli jít hosté do vedení, při dvojnásobné přesilovce ale střela Švagrovského skončila na tyči. Ani několik dalších vyložených šancí Medvědů neskončilo gólem. V polovině utkání se již stovka diváků dočkala gólu. Berounští hráči propadli a domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho a Salač zakončil akci téměř dokonale – 1:0. Medvědi mohli po chvíli vyrovnat, dvakrát ale nedokázali poslat puk do odkryté branky. Ve 39. minutě naopak domácí využili dvojnásobnou přesilovku, když houštinu těl prostřelil obránce Poživil – 2:0. V samém závěru druhé třetiny mohl Most ještě zvýšit, za již překonaným Altrichterem ale skvěle zakročil Nedvěd.

Ve třetí třetině se Medvědi snažili o vyrovnání, když už se ale dostali do vyložené pozice, nedokázali trefit branku. Vyprávět by mohli Kupec, Besser, Vojta, Novotný, Horčička, i mnoho dalších. V 55. minutě mohl Medvědy vrátit do zápasu Tvrzník, ani on ale ve vyložené šanci neuspěl. Medvědi se dočkali až v čase 58:54, kdy po velkém závaru dotlačil puk do branky Slížek. Poté se Medvědi odhodlali ke hře bez brankáře, chybu v rozehrávce ale potrestal Jan Bauer, který poslal puk do prázdné berounské branky.

Branky a asistence: 30. Salač (Šinkovič, Charousek), 39. Poživil (Jakub Bauer), 60. Jan Bauer – 59. Slížek (Horčička, Nedvěd). Vyloučení: 7:8 navíc Nedvěd (Beroun) 10 minut. Využití: 1:0. Rozhodčí: Ondřej, Svoboda – Šmíd, Brejcha. Střely na branku: 32:54. Diváci: 105. Třetiny: 0:0, 2:0, 1:1.

Most: Melichar – Charousek, Hlubuček, Poživil, Chmelíř, Pospíšil, Lomička – Šinkovič, Budínský, Bauer Jan – Mach, Bauer Jakub, Salač – Beránek, Böhm, Karel.

Beroun: Altrichter – Gudas, Braniš, Vejvoda, Mazanec, Nedvěd, Martinec, Vojta – Tvrzník, Slížek, Horčička, Šinágl, Novotný, Kupec, Švagrovský, Vlček, Besser, Pavel, Sýkora, Besonov.