Prostějov – Beroun 4:3sn

Hokej, 1. liga

Vstup do utkání se Medvědům nepovedl, hned v 1. minutě totiž prohrávali 0:1. Mnohem lépe pro hosty vyzněla druhá dvacetiminutovka. Medvědi hráli dlouhou dvojnásobnou přesilovku, kterou zužitkoval střelou od modré Slížek – 1:1. O tři minuty později se hosté dostali do vedení, když přečíslení tři na jednoho proměnil Besser. Ve 29. minutě pak Besser našel před prázdnou brankou Kameše a bylo to již 1:3.

I ve třetí části byli hosté dlouho aktivní, jenže několik velice slibných šancí neproměnili. Od 55. minuty čekala domácí dlouhá dvojnásobná přesilovka, kterou využil Kumstát – 2:3. Domácí nakonec dokázali vyrovnat v 59. minutě při powerplay – 3:3. V prodloužení poté žádný gól nepadl a tak musely rozhodnout samostané nájezdy. Ty se protáhly až na sedm sérií, šťastnější nakonec byli domácí, kteří si tak připsali dva body.

Medvědi si nakonec z Prostějova odváží bod, který je ale vzhledem k průběhu utkání spíše ztrátou, než ziskem.

Branky: 1. Opatovský, 57. Kumstát, 59. Kotásek, roz. nájezd Opatovský - 23. Slížek, 26. Besser, 29. Kameš. Rozhodčí: Blecha. Vyloučení: 6:6, navíc Opatovský (PV) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 1200. Třetiny: 1:0, 0:3, 2:0 – 0:0.

Beroun: Jarina - Braniš, Čížek, Lukačovič, Jelínek, Gudas, Wagenhoffer, Kameš - Jankových, Slížek, Vlček, Besser, Šinágl, Tvrzník, Křesťan, Straka, Kupec, Pavel, Heřman, Novotný.