„Já si myslím, že se o zápase rozhodovalo mezi šestnáctou a devatenáctou minutou druhé třetiny. Vrchlabí sice dalo náhodný gól, ale my jsme pak vyrovnali skóre a i v nasazení jsme se jim vyrovnali. Pak jsme nastřelili břevno a špatně vyřešili situaci dva na jednoho a hned vzápětí sehrál Pajič s Horčičkou tu samou situaci, ze které dali gól na 1:2. Snažili jsme se, mužstvo bojovalo, ale trápili jsme se. V koncovce se nám stále nedaří,“ řekl smutně berounský asistent.

Kouč mužstva z podkrkonoší Vladimír Jeřábek mluvil rozvážně a zápas zhodnotil sympaticky a rozumně. „Dneska za nás poprvé chytal gólman Šindelář, který se na zápas těšil a v zápase nás dost podržel. Věděli jsme, že na nás Beroun vlítne, a tak jsme se snažili hru kouskovat a hrát na rychlé brejky. Dali jsme v úvodu šťastný gól, ale ve druhé třetině jsme polevili a výsledkem byl ten vyrovnávající gól, i když jsme měli dost brejků dva na jednoho. Po našem druhém gólu museli domácí hru trochu otevřít a víc se tlačit do útoku a to nám nahrávalo,“ povídal vrchlabský trenér.

Medvědi těsně před zápasem angažovali k vyztužení obranných řad zkušeného Jaroslava Nedvěda, který podal výborný výkon. Nedvěd sehrál několik zápasů za druholigový Nymburk a tak mohl porovnávat. „Tak je to tady rychlejší, hráči jsou šikovnější, je to i organizovanější. Ve druhé lize je to tak si udělat radost po práci, tady je to profesionálnější. Zápas se mi těžko hodnotí, protože jsme nedali ten první gól a pak už jsme se těžko k něčemu dostávali,“ říkal Jaroslav Nedvěd, na kterého se přijel podívat do Berouna i jeho slavnější bratr Petr, momentálně hráč libereckých Bílých Tygrů. „Brácha se tady byl něčemu přiučit,“ zavtipkoval berounský bek.

Miloslav Růžička