Kouč Medvědů Otakar Vejvoda byl se dvěma body spokojen. „My jsme neměli moc ideální sestavu, ale nedá se nic dělat. Hráli jsme s tím, co bylo. To jsou všechno kluci, co chtějí hrát a dneska to bylo na nich také vidět, dělají pro to všechno. Kdyby tady byli nějací flákači, tak asi nedostáváme tak málo gólů a ti kluci by tady nebyli,“ hodnotil zápas kouč Berouna.

Kadaňský asistent Miroslav Novák uznal, že i bod je pro jeho mužstvo dobrý, ale určitě od zápasu očekával víc. „Tak bod z venku je vždycky dobrý, ale od zápasu tak nějak čekáte vždy víc. Oba dva soupeři hráli ze zajištěné obrany a těch šancí moc taky nebylo. Výsledek byl po šedesáti minutách asi spravedlivý a v nájezdech to už je štěstí. Je ale fakt, že berounský brankář Štelmach chytal nájezdy opravdu výborně,“ poznamenal asistent Kadaně.

Hrdinou večera se nakonec stal Antonín Štelmach, který šel překvapivě do branky na samostatné nájezdy místo Martina Altrichtera. „Když Martin řekl, že nemůže tak jsem se rozcvičil a šel na to. Střelce soupeře jsem nijak neznal a nevěděl jsem, co by mohli speciálního udělat. Pro nás je teď každý bod dobrý a tak jsme se dvěma spokojeni,“ říkala spokojeně berounská dvojka v brance.

Miloslav Růžička