Boleslavští přivezli body z Třebíče, kde vyhráli 4:1 a roli favorita tak splnili. V první třetině se však jen zastřelovali, a tak skončila bez branek. Góly začaly padat až od druhé části zápasu. „První třetina byla vyrovnaná, ale ve druhé dvacetiminutovce, i když jsme ji vyhráli 2:0, jsme se dopouštěli několika zbytečných chyb, které naštěstí soupeř nedovedl využít. V poslední třetině, i když jsme inkasovali, jsme zlepšili jsme hru v obraně. Věděli jsme, že soupeř nás bude forčekovat a myslím si, že to jsme dobře zvládli. Ze dvou protiútoků jsme dali gól. Třebíč hrála dobře, je to mužstvo, které dobře bruslí, ale tentokrát se mu nedařilo v koncovce,“ řekl po utkání trenér Mladé Boleslavi Jan Votruba. Na body sahali i Berounští Medvědi, kteří hned dvakrát vedli. Až v poslední třetině se podařilo brněnské Kometě zlomit odpor a před skvělou kulisou pěti tisíc diváků nakonec Kometa vyhrála 5:3.

Medvědi už bez odvolaného hlavního trenéra Bednáře statečně favoritovi vzdorovali a dokonce dvakrát v zápase vedli. Jenže opět se opakující hrubé individuální chyby, zejména beka Martince, jim překazily cestu za lepším výsledkem. “Myslím, že jsme odehráli velice dobrý zápas, ale bohužel opět bez bodového efektu,“ řekl kouč Karel Najman, který vede mužstvo zatím sám. Podle prohlášení vedení klubu se nový trenér hledá.

Zápas se lámal na konci druhé a začátku třetí třetiny. V těchto kritických chvílích totiž Beroun dvakrát Kometě odskočil na rozdíl jednoho gólu, ale domácí vždy za několik minut dokázali vyrovnat a v začátku poslední části pak Medvědům utekli na dvoubrankový rozdíl. Na ten už pak Středočeši nedokázali zareagovat. „Je to obrovská škoda. Zase jsme měli body na dosah, ale nedosáhli na ně,“ litoval kouč Najman