Žebrák – Cerhovice 0:5

Hokej, okresní přebor

Žebrák nastoupil v oslabené sestavě, ale soupeře především podcenil a Cerhovičtí toho jak se patří využili. Po deseti minutách vedly Cerhovice již 2:0, když se dvakrát prosadil ostrostřelec Kočí. V 16. minutě pak dokonce v oslabení upravil na 3:0 pro Cerhovice Cibulka. Ve druhé třetině pak Nosky zvýšil střelou z úhlu na 4:0 a definitivní podobu dal výsledku v 35. minutě Kočí, který tak završil svůj hattrick. Žebrák se sice snažil alespoň zkorigovat výsledek, narážel ale na obětavě hrající obranu Cerhovic a výtečně chytajícího brankáře Humla.

Branky: Kočí 3, Nosky, Cibulka. Vyloučení: 6:7. Rozhodčí: Lukavský P., Brotánek. Diváků: 100. Třetiny: 3:0, 2:0, 0:0.

Spartak Žebrák: Váňa – Špička, Jícha, Vokáč, Košťálek, Belda, Foltýn, Hájek, Kundrát, Čermák, Šustr, Joklík, Palek F.

Cerhovice: Huml V. - Vyleta, Nosky, Dongres, Huml M., Klečka, Šmerda Vaněk, Kočí, Grantner, Silovský, Kunc, Kára, Kalivoda, Hochman, Cibulka.

SKP Beroun – Hořovice 5:1

Policisté splnili roli favorita a díky klopýtnutí Žebráku stáhli náskok lídra na dva body. SKP Beroun má navíc v záloze ještě odložené utkání šestého kola s Hořovicemi.

Branky: Hipča 2, Eliášek, Maleček, Vrba – Daněk. Rozhodčí: Klesa, Kučera. Třetiny: 2:0, 2:0, 1:1. Diváci: 30.

Tabulka:1. Žebrák⋌9 7 0 2 55:26 14
2. SKP Beroun⋌8 6 0 2 44:24 12
3. Cerhovice⋌9 4 0 5 40:38  8
4. Hořovice⋌8 0 0 8 16:67  0