Jak jste zatím spokojeni spolu s asistentem Jindřichem Setíkovským s přípravou na ledě?

Zatím se nám to dost těžko hodnotí, protože mužstvo je ve fázi hledání. Spíš čekáme na konec srpna, kdy v extralize budou vyřazovat některé hráče. Ještě se pokusíme kádr zkvalitnit. Díky našim dobrým kontaktům na Kladně a v Plzni zkusíme přivést hráče odtamtud.

Jak to vypadá s gólmanem Altrichterem?

S poléháme na něj samozřejmě, že nám pomůže. Měl by tady za nás odchytat už i nějaké přípravné zápasy a v sezóně by měl jezdit co nejčastěji. Záleží ovšem také ale na formě brankářů v Plzni.

V přípravě se střídá dost hráčů, je to také důvod proč nejsou výsledky a hra takové jaké by měly být?

V každém případě je mužstvo velice mladé a tím pádem ještě dost nesehrané. Měli jsme tady asi 33 hráčů, což je velké číslo. Zkoušeli jsme i ty hráče o nichž jsme tušili, že na první ligu asi mít nebudou výkonnostně, ale chtěli jsme jim dát šanci a hned je neodepsat. Teď se nám vrátil z Kladna obránce Gudas, s ním přijdou i další bek Růžička a útočníci Kazatel se Stielerem. Z Plzně je tady mladý útočník Sýkora. Uvidíme jestli na to budou mít. Postupně chceme zabudovat do týmu hráče, se kterými to budeme moci hrát. Doteď hráli prakticky všichni.

Miloslav Růžička