Medvědi opět nastoupili s kanadským brankářem Dirienzem, ten ale dlouho příliš práce neměl, a když ano, výtečně zasáhl. Vychytal tak čisté konto.

V první třetině se hrálo převážně na branku Kadaně, dalo by se říci, že se odvíjel souboj versus brankář Kaššák. Berounští hokejisté si v prvním dějství vypracovali řadu šancí, ale nedokázali proměnit ani jednu. Navíc zkušený Gengel neproměnil trestné střílení.

Ve druhé části to vypadalo, že se hosté zlepšili, nicméně nakonec po čtyřiceti minutách Beroun vedl 2:0.

Ve 35. minutě se Medvědi dostali do vedení, když pohlednou kombinaci v přesilovce pět na tři zakončil do prázdné brány Gengel a o dvě minuty později pár vteřin po skončení přesilovky zvýšil na 2:0 dorážkou Doležal.

Ve třetím dějství to dlouho vypadalo, že kanadský brankář Dirienzo směřuje ke svému prvnímu shutoutu v dresu Medvědů.

Když navíc v 50. minutě domácí předvedli další ukázkovou přesilovkovou kombinaci, na jejímž konci byl znovu Gengel, který se opět Kaššáka mohl zeptat, kam to chce, vedl Beroun s přehledem 3:0.

Kadaň ale nakonec dokázala první nulu kanadského gólmana připravit. Sedm minut před koncem šikovný mladík Deveri proměnil přesilovku pět na tři.

Severočeši se sice v závěru vzepjali k náporu, Medvědi ale první vítězství v přípravě bez větších problémů udrželi.

HC Berounští medvědi – SK Kadaň 3:1 (0:0, 2:0, 1:1).  Branky a nahrávky: 35. Gengel (Padělek, Hertl), 37. Doležal (Karpov, Vosřák), 50. Gengel (Trojan) - 54. Deveri (Hanták, Kořínek).

Beroun: Dirienzo - Jebavý, Malý, Hertl, Vítek, Kořínek, Martinec, Zeman, Doležal, Barta, Vostřák, Meidl, Karpov, Padělek, Suchánek, Palaščák, Gengel, Trojan, Videlka, Csanyi

Kadaň: Kaššák - Trefný, Kolář, Opalek, Schmidt, Kolčava, Dostál, Pozděna, Mazanec - Ton, Chlouba, Račuk - Mála, Hanták, Deveri - Mainer, Šorík, Bursík - Štelcich, Ondráček, Hofmeister.