Veškeré šance skončily v první části nezdarem, i proto, že oba gólmani Furch a Prusek byli výteční. Domácí Furch ale prožil zlé chvilky v části prostřední, která rozhodla. Sice ještě vychytal nájezd tria hostů po hrubce Látala, jenž zlomil hůl a šel střídat, a při ráně Komy mu pomohla tyčka, ovšem následně už neměl nárok proti pokusu Pekra. Následně zřejmě o mantinel vyhodil kotouč do hlediště, sudí ho potrestal dvěma minutami a Olomouc svou poslední početní převahou nepohrdla – Šedivý 0:2.

V poslední části se sice Beroun snažil, ale Moravané poctivě bránili střední pásmo a pod tlak se dostali až v poslední minutě, kdy měli dva vyloučené a Medvědi navíc zkusili power-play. Při hře šest na tři se povedla triu Vlček, Švagrovský, Kupec kombinace, posledně jmenovaný ani pod tlakem času nezmatkoval a Pruskovi nedal vteřinu před koncem naději.

HC Berounští Medvědi – HC Olomouc 1:2 (0:0, 0:2, 1:0). Branky a nahrávky: 60. Kupec (Švagrovský, Vlček) - 29. Pekr (Brančík, Ministr), 31. Šedivý (Černý). Rozhodčí: Jílek - Arazimová, Špringl. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1.

Berounští Medvědi: Furch - Nedvěd, Hertl, Jebavý, Látal, Zacpálek, Višňák - Vlček, Kupec, Švagrovský - Hašek, Rudovský, Novotný - Žejdl, Doležal, Tůma - Kniazev, Polák, Sovík – Žovinec.

Olomouc: Prusek - Ministr, Meidl, Polodna, Šedivý, Černý, Brančík, Mikel, Ondrušek, Tesařík - Haluza, Vyrůbalík, Koma - Nedbálek, Domin, Bartoň - Lhotský, Staněk, Kolouch - Pekr, Kucharczyk.