Berounské hokejisty čeká zápas v Hradci

Beroun, Hradec Králové - V sobotu čeká berounské prvoligové hokejisty další mistrovské utkání. Tentokrát zajíždějí Medvědi na půdu čtvrtého Hradce Králové.

15.1.2010

ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Kardoš

Ačkoliv oba celky dělí v tabulce devět míst a devatenáct bodů, mají berounští hokejisté s Hradcem v letošní sezoně hodně dobrou bilanci. Ze tří vzájemných zápasů totiž Medvědi vybojovali sedm bodů. V prvním vzájemném střetnutí vedli Medvědi na půdě soupeře v 7. minutě už 2:0, Hradečtí ale dokázali do konce druhé třetiny vyrovnat na 2:2. Zápas pak v základní hrací době skončil remízou, v prodloužení pak v přesilovce rozhodli domácí o svém vítězství.

V odvetě se situace opakovala. Medvědi se dostali do vedení 2:0, hosté ale do konce druhé třetiny dokázali vyrovnat. Ve třetí třetině ovšem Medvědi v rozmezí 63 vteřin vstřelili dva góly a rozhodli tak o svém vítězství v poměru 4:2.

Nejvyšší vítězství Medvědů ve vzájemných zápasech se zrodilo v nadstavbě. Hradec sice v Berouně po gólu Roubíka vedl 1:0, Medvědi ale ve druhé části vyrovnali na 1:1. Třetí třetina pak nabídla doslova koncert berounského celku. Medvědi nasypali soupeři další čtyři branky a nakonec vyhráli 5:1.

Ani tato bilance ale nezaručí berounskému celku úspěch v sobotním střetnutí. Naopak jasnými favority jsou domácí hokejisté. Hradec má od Vánoc výbornou formu, v šesti zápasech si připsal třináct bodů. Zápas začíná na zimním stadionu v Hradci Králové v sobotu od 18 hodin, jako hlavní rozhodčí jej bude řídit pan Skoupý.

15.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 18 000 Kč Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech TRUHLÁŘI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: TRUHLÁŘI - Místo výkonu práce: Trubín. Náplň práce: výroba nábytku na míru - zakázky. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy. Kontakt: telefonicky (Po-Pá od 7:00-17:00 hod.), e-mailem, osobně (Trubín, Obecní č.p. 82, 267 01 Králův Dvůr u Berouna).. Pracoviště: Linea spol.s r.o., Obecní, č.p. 82, 267 01 Králův Dvůr u Berouna. Informace: Josef Huml, +420 721 884 004/311 636 461. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 30 000 Kč Svářeči SVÁŘEČI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: SVÁŘEČI - Místo výkonu práce: Hořovice. Náplň práce: práce ve strojirenské výrobě "nelinkového" charakteru; sváření potrubí a nádob (medium: voda, spaliny, plyn, olej) z černého materiálu, také z nerezu, dále sváření podpůrných konstrukcí a různých rámů. Požadavky: výuční list ve strojírenském oboru nebo příbuzném oboru, platný svářovací průkaz podmínkou, schopnost pracovat podle výkresové a technologické dokumentace. Doplňující informace: možná i spolupráce na DPP/DPČ. Zaměstnanecké výhody: elektronické stravenky 100,- Kč/den, dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, bonus za neabsenci. Kontakt: e-mailem, telefonicky (7:00-15:30 hod.).. Pracoviště: Tedom a.s. - hořovice, Masarykova, č.p. 1436, 268 01 Hořovice. Informace: Luboš Kučera, +420 953 311 004. Výroba - Výroba Tiskaři 20 000 Kč Tiskaři TISKAŘI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: TISKAŘI - Místo výkonu práce: Loděnice u Berouna. Nástup možný od 1.12.2017. Požadavky: praxe na tiskových strojích. Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, podniková ubytovna, dotované stravování. Kontakt: telefonicky (9:00-15:00 hod.).. Pracoviště: Gz media, a.s., Tovární, č.p. 340, 267 12 Loděnice u Berouna. Informace: Iveta Bodnarová, +420 311 673 319. Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 000 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování OBSLUHA STROJŮ NA BALENÍ, PLNĚNÍ A ETIKETOVÁNÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: OBSLUHA STROJŮ NA BALENÍ, PLNĚNÍ A ETIKETOVÁNÍ - místo výkonu Loděnice, práce na lince, po zapracování bude uplatněna úkolová mzda. Nástup možný ihned. Pracoviště: Gz media, a.s., Tovární, č.p. 340, 267 12 Loděnice u Berouna. Informace: Iveta Bodnarová, +420 311 673 319.

Králodvorská rezerva předčila béčko Hořovicka

Zdice získaly výhru díky prodloužené noze Růžičky

Západní vlna smetla lídra i nejlepší útok krajské ligy

Střední Čechy – Pouze Velké Popovice a Vlašim zachraňovaly čest východních celků při jejich druhé návštěvě na západě. O parník prohrály v devátém kole krajské ligy se shodně umístěnými soupeři dokonce i vedoucí Čáslav a druhé Poděbrady.

Kdo se stane králem sportovců na Berounsku? Posílejte nominace!

Berounsko - Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec Berounska už se pomalu blíží. V prvopočátku je třeba nalézt ty sportovce a týmy, které se objeví v nominacích v jednotlivých kategoriích.