Berounská děvčata se na soupeřky z Plzně těšila marně. „Plzeňačky řešily dilema zda-li sestava, kterou měly k dispozici na zápas v Berouně, obstojí, a tak asi nakonec usoudily, že by bylo lepší přeložit utkání na pro ně vhodnější termín," přiblížil situaci trenér Lvic Václav Roztočil.

Do Berouna Plzeňačky tedy nepřijely, a tak marně na ně čekali rozhodčí i davy diváků.natěšených na utkání. Lvice se těšily na hodnotné utkání, kontumační výsledek 5:0 a zisk tří bodů je jenom náplastí na zklamání ze soboty.

„Ale není čas na nářky, již v sobotu zavítá do Berouna vedoucí celek ligy žen HC Kladno," řekl Václav Roztočil. V případě jakéhokoliv vítězství domácích Lvic se změní pořadí v první lize žen tak, že by se případným vítězstvím Lvice dostaly do vedení ligy. „To by byla třešnička na dortu pro milovníky berounského ledního hokeje, zvláště když Berouňáci zažili dvojí konec v podání mužů a v posledním týdnu i juniorů, kteří zmizeli z hokejové mapy Čech," dodal berounský letitý kouč.

Vedení Lvic věří, že děvčata zabojují a dosáhnou na kýžené tři body pro Beroun. Děvčata vzkazují všem divákům, aby je přišli povzbudit.