Lvice Beroun – HC Litvínov 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

Mladičký celek Lvic od samého začátku utkání začal trápit hostující celek svojí bojovností a napadáním již na jejich polovině.
Lvicí nasazení poněkud zastavila maličká chybička v rohu obrané třetiny, po níž skórovala Aichlerová. „Naše hráčky to poněkud zaskočilo, ale jenom na chvíli, vyrovnat se podařilo Alexandře Halounové. Klid soupeřek pak narušila branka z hole Sandry Halounové," radoval se trenér Václav Roztočil. Po druhé třetině vedly Lvice 3:2 a utkání gradovalo v poslední třetině, když domácí hráčky dokázaly důsledně přikrýt excelentní střelkyni Litvínova Kláru Chmelovou, která vede střeleckou tabulku ligy.

Po brance Kosinové byla marná snaha litvínovských hráček pokořit vynikající brankářku Julii Pejšovou, a tak poslední ránu hostům zasadila Tereza Topolská, která krátkým švihem bravurně navýšila na 5:2. Po snížení Chmelové ani hra v šesti nepřinesla úspěch pro hostující tým. „Musím pochválit všechny hráčky, neboť všechny sehrály parádní utkání. Tým má velké předpoklady navázat na slavná léta, kdy Lvicím patřily s pravidelností tituly mistryň ČR," dodal Václav Roztočil.