Lvice do utkání vstoupily značně ležérně a jakoby si byly jisté, že vítězství přijde samo. To se jim, ale brzy vymstilo, protože Pardubice pozorně a pečlivě bránily, a po brejcích měli několik příležitostí scorovat.To se jim nepovedlo jen díky dobrému výkonu golmanky Berouna, která zlikvidovala jejich vyložené šance. Ale, i tak hostují Pardubice vyhrály první třetinu 1:0 to díky obrovské chybě domácí hráčky, která doslova namazala  soupeřce,  útočnici Kašparové do jednoznačné gólové příležitosti se kterou ona nepohrdla a zavěsila nekompromisně pod víko berounské svatyně.

Druhá třetina již byla v duchu  a v moci Berouna,který bohužel neproměnil svoje vyložené šance, až jak jinak než opakovaně s další chyby berounské obránkyně a opět po chybné přihrávce v obranném pásmu Lvic navýšily Pardubice vedení na 2:0. Tím jakoby Berounským hráčkám odešly nohy i ruce a jejich hra byla jenom velké trápení.I když druhá třetina skončila 3:1, bylo v kabině Lvic hrobové ticho, což není nikdy dobré znamení.

Ve třetí třetině  se pokusil Beroun o jakýsi restart utkání, ale postupně jim docházely síly a navíc soupeřky dobře a poctivě bránily, čímž měli utkání ve své moci. Trenéři Berouna věřily a doufali, že Pardubicím dojdou síly, protože ty hráli je v desíti hráčkách, oproti Berounu, který hrál na 3 pětky. Když Lvice stáhly od desáté minuty poslední třetiny hru na dvě pětky  a podařilo se jim snížit výsledek na 2:4 byly jejich snaha nakonec marná a ke změně skóre nedošlo. Naopak Beroun se pokusil o poslední příležitost a v osmnácté minutě poslední části utkání odvolal svoji golmanku a ve hře 6 na 5 drtil Pardubice, ale marně. Nakonec v posledních vteřinách Padrubice vsítily pátý gól do opuštěné branky berounský hráček a tím tak skončilo trápení Berounských Lvic. Na závěr je nutno dodat, že Pardubice hrály zkušeně a byly hokejovější,k čemuž jim dopomohla větší zkušenost většiny jejich hráček a na to polovina berounských náctiletých hráček ještě nemá.
Ale soutěž je ještě dlouhá a hodně utkání se jeví jako vyrovnaná a tak se nic neděje.  Lvice určitě ještě promluví do umístění v čele ligové tabulky.

HC Berounské Lvice - HC TESLA Pardubice 2:5 (0:1, 1:2, 1:2). Branky Berouna: Brichová N. 1, Tomasco Š. 1.