Celý incident se řešil za velké pozornosti ve všech medií i televizí. Tím se Berounské lvice dostaly do zájmu veřejnosti a zapomnělo se na etiku dítěte zvláště, když Annička 12 let byla v tisku označena jako muž, který neoprávněně nastoupil za družstvo žen?! Následně se družstvo Berouna odvolalo proti verdiktu STK svazu na konečné řešení se čeká. Ale dost bylo trapných až komických řešení a hokej se hraje dál.

Nedělní zájezd Berounských Lvic na led soupeře byl o to pikantnější,když hostovaly na ledě HC Roudnice, která v Berouně odmítla pokračovat v utkání z výše popsaných důvodů. Ale to by ani nebyly Lvice, kdyby se rozsypaly před Roudnickými hokejistkami. Naopak Lvice nastoupily s velkým odhodláním a ve skoro úplné sestavě.

Sice stále chybí zraněné opory Lvic jako Aneta Kadeřábková, Šarlota Tomasco a Magda Genčevová i Andrea Nárožná, ale v Roudnici je nahradily plzeňská děvčata, staronové ligové hráčky Lenka Kostincová a Eliška Zahálková. A tak se po letech v dresu Lvic sešly s reprezentačními kolegyněmi Věrou Sládkovou a Renatou Martínkovou a společně předváděly v Roudnici reprezentační hokej!

Lvice do utkání nastoupily se sedmnácti hráčkami v poli, to je hrou na tři pětky a bylo to na výkonu hned znát. Klid na hole Berounských lvic přinesla hned ve 26 vteřině utkání překrásná branka, kterou vsítila nechytatelnou střelou pod břevno roudnické branky, kdo jiný, než současná reprezentantka Tereza Topolská. Od té doby se utkání vyvíjelo jednoznačně ve prospěch Berouna.

Centrum Berouna už zdobí nový vánoční strom. Letos je jím smrk z Vančurovy ulice.
OBRAZEM: Husovo náměstí v Berouně zdobí vánoční strom

Celou první třetinu Lvice nedovolily soupeřkám z Roudnice přenést hru na půli Berouna a tak se doslova hrálo na jednu branku. Zvláště, když opět Tereza Topolská opět krásným bekendem vstřelila další nádhernou branku do sítě domácí gólmanky a Lvice vedly 2:0, tak i skončila první třetina. Ve druhé třetině se hra malinko vyrovnala, ale další brankou z hole opět Terezy Topolské Lvice zlomily odpor Roudnice a ty vytušily, že na Beroun zkrátka nemají.

Potvrdilo se i to, že Roudnice nikdy nad Berounem při hře nevyhrála, a tak jí trpce zhořkl poslední výsledek, který byl kontumační v jejich prospěch. V poslední třetině si Beroun pohlídal hru na ledě, kde byl jasným pánem a po skončení utkání nastalo již jenom společné focení party fantastických děvčat a hlavně hezkých děvčat, jak je také i vidět na společné fotce.

V předchozím týdnu Lvice jasně zvítězily na ledě družstva ESA Praha také 3:0 po třetinách 1:0, 1:0, 1:0 a v současné době mají Lvice rozehranou partii k útoku na druhé místo v tabulce, když dvakrát doma hostí hokejistky z Liberce a následně i HC Děčín. Tato utkání 1. ligy žen se hrají vždy v neděli od 15 hodin na Zimním stadionu v Berouně, a tak i zveme příznivce berounských děvčat!

Berounské Lvice. Stojí zleva: Šteflová, Římalová, Zárubová, Topolská, Hužvárová, Bejčková, Martínková, Hlinková, Vaníčková Lucie, Vaníčková Anna, Macháčková. Klečí zleva: Kostincová, Brejchová, Zahálková, Nacházelová, Vacková, Adamová, Sládková.Zdroj: Berounské Lvice

HC Berounské Lvice. Stojí zleva: Šteflová, Římalová, Zárubová, Topolská, Hužvárová, Bejčková, Martínková, Hlinková, Vaníčková Lucie, Vaníčková Anna, Macháčková. Klečí zleva: Kostincová, Brejchová, Zahálková, Nacházelová, Vacková, Adamová, Sládková.

Na snímku florbalové duo Pixa (56) - Zouzal (58) drtí kadaňskou obranu.
Florbalisté Lucernu vyjádřili solidaritu pobodanému protihráči