PARDUBICE – BEROUN 1:14
Lvicím se podařilo do utkání nastoupit již s uzdravenými Cornovou a Topolskou, což se projevilo i na samotné hře Berouňaček od samého začátku. I když Berounu do plné sestavy scházely čtyři hráčky, nebylo to na jejich hře znát.

Také na střídačce došlo ke změně, když utkání ze střídačky řídil reprezentační trenér U15 Roman Kosina a odborník na dívčí hokej pan Solnička.
Lvicím se povedl nástup do utkání a po střele Chadimové od modré se ujaly vedení v první minutě utkání. Toto vedení Lvice uklidnilo, což se kladně projevilo na jejich hře.

Neustálé bruslení a kombinace jednotlivých útoků brzo přineslo navýšení skóre v neprospěch domácích až na 3:0 pro Lvice, a to v 7. minutě první třetiny.
Od této doby už jenom excelovaly na ledě pardubické arény Berounské Lvice. Brankostroj Berounských hráček se na chvíli zastavil až na začátku poslední třetiny, ale to už Lvice vedly 10:0 a utkání se jenom dohrávalo.

V kádru Berouna všechny hráčky zahrály na výbornou a s chutí si všechny zastřílely. Útok ve složení Topolská, Součková a Kadeřábková si připsal sedm zásahů. Další útok Dycková – Bucifalová – Kaltounková dosáhl na šest branek a to dohromady přineslo nadšení do řad berounských diváků, kterých do Pardubic přijelo víc než domácích příznivců. Třináct branek útočnic doplnila ještě obránkyně Cornová na konečných 14 branek Lvic, což je nejvyšší vítězství Berouna za posledních několik let účinkování v lize žen. Když se k brilantnímu výkonu útoku a obrany přidal spolehlivý reprezentační výkon reprezentantky Lvic brankářky Jandové, bylo konečné nadšení hráček na ledě i v řadách diváků zasloužené a upřímné.

Berounské hráčky jsou pro mnohé hokejové znalce překvapením a hra Berouna připomínala dřívější válec, který válcoval všechny soupeřky u nás i v Evropě. Ovace diváků po skončení utkání zněly: ,,Holky děkujeme!"