Hokejový útočník Jan Besser odjel v minulých dnech vypomoci španělskému in-line hokejovému klubu CPLV Dismeva Valladolid odehrát důležité utkání letošní sezóny a Medvědům tak bude chybět v sobotním zápase proti Kadani.

Poté, co odehraje víkendový zápas ve Španělsku, vrátí se zpět k týmu Medvědů, se kterým absolvuje poslední dva zápasy nadstavbové části první hokejové ligy proti Znojmu a Vrchlabí a poté se opět rozloučí, aby se vrátil do španělského in-line hokejového klubu, ve kterém odehraje spolu s dalším Čechem Romanem Handlem celou jarní sezónu.

Berounské řady opouští také útočník Martin Tvrzník, který odchází na hostování do druholigových Litoměřic. Ani Martin Tvrzník tedy nezasáhne do sobotního zápasu v Kadani. V celku Litoměřic již působí exberounští útočníci Ladislav Slížek, Petr Horčička a Jakub Hlusička.

Zajímavostí také je, že v případě nutnosti může elitní útočník Medvědů David Švagrovský vypomoct Kladnu, které si důrazného hráče chce nechat napsat na soupisku. „S manažerem Látalem jsem domluvený,“ uvedl pro Kladenský deník sportovní ředitel Kladna Milan Volf.

Pro berounské fanoušky je potěšitelná zpráva, že vedení Kladna v současné době nepočítá se stažením útočníka Diviše, který patří v Berouně k nejlepším. Dle informací Deníku by k tomu došlo jen případě velké marodky v kladenském kádru.