Třiadvacetiletý Sklenička, který startoval na posledních dvou světových šampionátech, zamířil do finské metropole v prosinci nedlouho poté, co se domluvil na ukončení smlouvy s Montrealem. Splnění snu o NHL se nedočkal a první zahraniční angažmá po odchodu z Plzně strávil v týmu Lavalu na farmě v AHL.

Po podpisu smlouvy do konce sezony odehrál za Jokerit 25 zápasů v základní části KHL a připsal si pět bodů za dva góly a tři asistence. Za šest startů v play off přidal branku a nahrávku. Tým sice postoupil do čtvrtfinále, v němž měl vyzvat Petrohrad, při nastupující pandemii koronaviru ale ze soutěže odstoupil. Pak byl zrušen i zbytek bojů o Gagarinův pohár.

Sklenička pochází z Rakovnicka (z Újezda nad Zbečnem), první hokejové kroky však dělal v Berouně. Hrál také v Kladně, ale více si ho čeští fanoušci spojují s Plzní, kde se dostal mezi elitní obránce extraligy a do reprezentace. 

Bike Hero, krásný cyklistický okruh kolem Berounska a Rakovnicka zavádí účastníky na čtyři hrady, ale rozhledny a další skvělé destinace.
Bike Hero. Cyklistická výzva s krásnými hrady, zámky, Amerikou i Máminkou
Fotbalisté TJ Stašov s fanoušky.
Ve Stašově plánují další zvelebení stánku, bude se brigádničit