Do přípravy se pod vedení nové trenérské dvojice Žemlička - Doležal zapojilo a kompletní čtyři pětice hokejistů, mezi nimiž nechyběla ani nejvýraznější letní posila Jiří Hašek z Třince. Na led vyjely i další opory Medvědů jako Jaroslav Nedvěd, Jan Rudovský, Ladislav Vlček, David Švagrovský a další. „Jednalo se o první trénink. V průběhu dalších dnů budou někteří hráči vyřazeni a nahradí je hokejisté, kteří v současné době bojují o první mužstvo v našich partnerských klubech,“ řekl na úvod přípravy výkonný ředitel Medvědů Filip Vaněček. Do prvního přípravného zápasu proti Písku Medvědům zbývá čtrnáct dní, ve kterých bude celý realizační tým pečlivě vybírat vhodné adepty pro ligový výběr.

Již předtím se ale v Berouně na zimním stadionu uskuteční dva zajímave duely, v nichž pražská Sparta v rámci Tipsport Cupu přivítá nejprve českobudějovický Mountfield (neděle 8. srpna v 17:00) a další den pak Orly ze Znojma (pondělí 9. srpna v 17:00). Vstupné na tato utkání je jednotné ve výši 30,- Kč.

Od pondělí budou v prodeji permanentky

Permanentní vstupenky na prvoligovou sezónu 2010/2011 na domácí utkání hokejového klubu HC Berounští Medvědi budou v prodeji od pondělí 2. srpna na standardním prodejním místě, tedy v prodejně CMS Consulting s.r.o., Česká ulice 47, a to každý všední den od 8:00 do 17:00 hodin. V letošním roce se berounský klub vrátil ke standardnímu formátu a druhu vstupenek - sezení, stání a pro členy fanklubu. Ceny permanentních vstupenek jsou jednotné – Sezení: 1.100,- Kč, stání: 950,- Kč, stání pro fanklub: 650,- Kč.

V ceně vstupenky mají všichni kromě možnosti shlédnutí všech dvaadvaceti domácích duelů Berouna v základní a nadstavbové části i případné další boje Medvědů v play-off případně v play-out první ligy. Zároveň vedení klubu jedná s partnerskými kluby, že majitelé permanentek v Berouně budou moci uplatnit určitou slevu na vstupenky na extraligová domácí utkání Sparty a Kladna. O výši této slevy Vás budeme informovat.

Zároveň všichni majitelé permanentních vstupenek na Kladno a na Spartu mohou navštívit domácí zápasy Berouna v první lize na tribuně ke stání zdarma. Pro úplnost ještě uvádíme ceny vstupenek na příští sezónu – Sezení: 60,- Kč, Stání: 50,- Kč, ZTP: 30,- Kč, ZTPP (doprovod): zdarma, Děti do 10-ti let: 20,- Kč, Tisport Cup (dvě utkání HC Sparta v Berouně): Jednotné vstupné 30,- Kč.