Na první letošní vzájemný zápas nemají berounští hokejisté příliš dobré vzpomínky. Třebíč v Berouně předvedla doslova „prešovský beton“ a s touto taktikou si Medvědi nedokázali poradit. Třebíč si nakonec na Vysočinu odvezla dva body za vítězství 2:1 po nájezdech. Zajímavostí je, že taktika „betonování“ v posledních dvou kolech vynesla Medvědům šest bodů. Dá se tedy očekávat, že berounský celek vsadí na úpornou defenzivu i na ledě Třebíče.

V dresu Třebíče se letos hodně daří trojici Nahodil (12+16), Obdržálek (10+18) a Laš (9+12). Nezbývá než věřit, že berounská obrana domácí hráče pustí do minima šancí.

Zápas bude mít zajímavý náboj pro útočníka Krätzera a obránce Kalába. Jakub Krätzer totiž v průběhu letošní sezony odešel z Berouna právě do Třebíče, obránce Tomáš Kaláb putoval opačným směrem.

Zápas je pro berounský celek opět hodně důležitý. Výhra může Medvědy posunout ke středu tabulky, naopak porážka je opět může potopit ke dnu. „Třebíč má letos hodně kvalitní kádr, dávají hodně gólů. Přesto věřím, že když budeme hrát poctivě odzadu jako dva minulé zápasy, tak tam můžeme bodovat. V dnešní situaci je pro nás každý bod dobrý,“ uvedl berounský obránce Petr Braniš.