Beroun – Hradec Králové 4:2

V první třetině se hrál vcelku vyrovnaný hokej. K vidění byly šance na obou stranách. Skóre se poprvé změnilo v 16. minutě, kdy Pavel v přesilovce dotlačil puk za brankovou čáru. Vedení Medvědi zvýšili hned v úvodu druhé třetiny. Kafka nejprve trefil tyč, odražený puk ovšem poslal do branky bekhendem Vlček – 2:0. Jenže za tohoto stavu domácí nesmyslně přestali hrát a zbytek druhé třetiny jasně patřil hostům. Po dvou velkých chybách berounské obrany se o vyrovnání postarali dorážkami zblízka Florian a Koudelka. Hradečtí pak mohli jít i do vedení, své šance ale nedokázali proměnit.

I v úvodu třetí části to vypadalo, že si Medvědi koledují o inkasování. Jenže hosté se neprosadili, naopak udeřili Medvědi. Ve 48. minutě našel Šinágl mezi kruhy volného Pavla, který střelou do protipohybu Luňáka poslal Beroun do vedení – 3:2. Hradec poté úplně přestal hrát a domácí trestali. Po akci Švagrovského si vybruslil Rudovský z rohu kluziště až mezi kruhy, položil brankáře a chladnokrevně zavěsil. Ve zbytku zápasu si Medvědi s předhledem své vedení pohlídali a soupeře již do žádné šance nepustili.

Branky: 16. Pavel, 22. Vlček (Kafka), 48. Pavel (Šinágl, Luňák), 49. Rudovský (Švagrovský) – 28. Florian (Roubík), 31. Koudelka (Budínský). Rozhodčí: Dvořák. Vyloučení: 3:4, navíc Hendrich, Koudelka (oba HK) 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 300. Třetiny: 1:0, 1:2, 2:0.

Beroun: Cikánek – Nedvěd, Cunik, Kaláb, Bolf, Braniš, Malý, Vošmik – Rudovský, Švagrovský, Novotný, Vlček, Diviš, Kafka, Pavel, Šinágl, Besser, Luňák Lukáš, Karpov.