Berounští hokejisté se proti Benátkám neprosadili

Beroun - V pátečním přípravném utkání berounští hokejisté opět pohořeli v zakončení a Benátkám podlehli 0:2.

28.8.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Beroun – Benátky 0:2

Od začátku zápasu se hrálo hodně důrazně avšak s velkou řadou chyb. Hosté se dostali do vedení již v 6. minutě, kdy lehoučké nahození Urbana prošlo Štelmachovi mezi betony. Po chvíli mohl vyrovnat Kašpar, sám před Nedvídkem ale přestřelil. Poté měli mírně navrch hosté, několik velkých šancí jim ovšem zlikvidoval berounský brankář.

Ve druhém dějství Medvědi výrazně přidali a hosté se ocitli pod značným tlakem. Jenže se střelami Medvědů si Nedvídek v pohodě poradil. Hosté často faulovali, jenže domácí nedokázali proměnit ani dvouminutovou přesilovku pěti proti třem.

V úvodu třetí třetiny mohl domácím zajistit vyrovnání dobře hrající Karpov, který projel celé hřiště, Nedvídek ovšem jeho sólo bravurně zneškodnil. Po chvíli hosté z brejku pojistili své vedení. Po chybě berounské obrany se Benátečtí dostali do přečíslení tři na dva a Kopic poslal puk mezi betony Štelmacha. Domácí se ve zbytku zápasu snažili zkorigovat stav, mizerná koncovka jim ale nedovila zápas zdramatizovat. Hosté si odvezli vítězství 2:0.

Branky: 6. Urban, 43. Kopic. Vyloučení: 6:9 navíc Tvrzník (BER) a Bárta (BEN) pět minut plus do konce utkání. Bez využití. Diváci: 150. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:1.

Beroun: Štelmach – Vošmik, Nedvěd, Verbík R., Malý, Bolf, Verbík J., Tvrzník, Švagrovský, Luňák, Rudovský, Novotný, Karpov, Kutlák, Kašpar, Kupec, Rybecký, Bessonov.

Benátky: Nedvídek (56. Stejskal) – Hrach, Ton, Pavlů, Hobra, Kajínek, Tondr, Mrkvička, Hudíček, Skořepa, Weiss, Pabiška, Krupka, Nevyhoštěný, Jech, Urban, Bárta, Tondr, Kica, Kopic, Makulinec.

28.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Exoti na prodej.
AUTOMIX.CZ

Exoti na prodej: O těchto autech jste určitě nikdy neslyšeli. Ale můžete je mít

Mladí hokejisté Žebráku hrají v soutěži i s Mostem.

Tři kluby, dva v soutěžích

Jak si žije středočeský hokej?

Střední Čechy – Vedle masovějšího fotbalu je hokej pořád českým národním sportem. Rozhlédli jsme se po celých středních Čechách, abychom zjistili, jaké tu k hokeji vytvářejí kluby, města a také rodiče hráčů podmínky.

Velmi silný vítr pokácel desítky stromů

Střední Čechy – Jeden výjezd za druhým – a div ne, že po patnáctém ještě i dvacátý, Tak to ve čtvrtek odpoledne vypadalo se zásahy u popadaných stromů, které bylo třeba odklidit poté, co podlehly silnému větru. Za prvních pět hodin odpoledne se jich nahromadilo sedmnáct. Šrumec odstartoval na Nymbursku, nicméně nejvíce událostí, hned čtyři, hlásí Příbramsko.

Nademlejnský míří do Petřína, Cábelíci mění maséra

Berounsko – Změny v kádrech fotbalových týmů s narůstajícím objemem zimní přípravy přibývají.

Bývalý Medvěd zůstal těsně pod vrcholem

Beroun – Kapitán libereckých Bílých tygrů Martin Ševc málem dosáhl na další z vrcholů kariéry. Hokejisté Liberce ale zůstali před branami finále Ligy mistrů. Historicky nejúspěšnější tažení tohoto klubu Evropou skončilo nepříjemnou, až krutou porážkou. Bílí Tygři se loučili debaklem 1:6, který utržili v semifinálové odvetě na ledě švédského Växjö.