Tábor - Beroun 2:3sn

Medvědi začali v Táboře na výbornou a ve 12. minutě se dostali do vedení, když Novotný našel zpoza branky najíždějícího Růžičku, který střelou z první poslal puk do odkryté branky. Medvědi pak pokračovali v dobrém výkonu a vedení udrželi do konce první třetiny. Ve druhé části přestali hosté bruslit a domácí ve 28. minutě vyrovnali, když Šperger bekhendovou kličkou překonal Furcha. Poté se ale Berounští probudili a ve 30. minutě mohli jít opět do vedení, respektive na okamžik ve vedení byli. Po střele Kupce rozhodčí nejprve uznal gól Medvědů, vzápětí ale po konzultaci s čárovým svůj verdikt změnil a gól neuznal kvůli údajnému faulu hostů. Berounští ovšem ve 33. minutě udeřili a po pěkné kombinaci s Karpovem a Růžičkou je poslal do vedení Žalčík. Nástup do třetího dějství se Medvědům opět nepovedl. Berounští si koledovali o vyrovnání a to také ve 45. minutě přišlo z hole Heřmana. Domácí pak byli mírně lepší, skóre se ale ve třetí třetině již nezměnilo. V prodloužení pak Medvědi ubránili oslabení tří proti čtyřem a nakonec musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nich se více dařilo Medvědům, kteří si tak připsali dva body a v tabulce se posunuli na sedmé místo.

Branky a nahrávky: 28. Zdeněk Šperger (Jan Kudrna), 45. Radim Heřman (Ivan Padělek) - 13. David Růžička (Jiří Novotný), 33. Lukáš Žalčík (Tomáš Karpov, David Růžička), rozh. nájezd Nedvěd. Rozhodčí: Jeřábek. Vyloučení: 7:7 navíc Jelínek (B) 10 min OT. Bez Využití. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:0.

HC Tábor: Čech - Černý, Havran, Petráček, Koktan, Kanov, Kudrna, Hastrmann - Štrba, Kocar, Török - Mrkvička, Šperger, Padělek - Heřman, Vild, Andres - Nedorost, Kolomý.

HC Berounští Medvědi: Furch - Jebavý, Husák, Nedvěd, Látal, Malý, Růžička, Jelínek - Žalčík, Besser, Pavel, Švagrovský, Karpov, Kupec, Rudovský, Hašek, Hafenrichter, Vlček, Novotný.