Beroun – Hradec Králové 2:1

Hosté předvedli v Berouně kvalitní výkon a domácí hokejisté měli místy co dělat, aby nápor soupeře ubránili. Hradečtí měli u Berounky výraznější převahu než vedoucí Ústí nad Labem, Medvědi ovšem výborně bránili prostor před brankou a i díky výtečně chytajícímu Furchovi se hráči třetího celku tabulky dlouho nemohli střelecky prosadit. Berounští spoléhali na obranu a vyráželi k velmi nebezpečným brejkům. A víceméně jeden prvních rychlých protiútoků proměnil mladík Milfait, který parádně bekhendem překonal Kautského. Hosté pak měli více ze hry, Medvědům ovšem v prvním dějství zatrnulo jen jednou, když Kadlec nastřelil tyčku.

Ve druhém dějství se hra vyrovnala a k vidění byly šance na obou stranách. Prosadili se ale jen Berounští. Ve 38. minutě přihrál Heřman z rohu parádně před branku a Poletín nekompromisně zavěsil – 2:0. V úvodu třetího dějství hosté snížili, když Furch neviděl Brožovo nahození. S přibývajícím časem se hosté stále více tlačili do útoku, výborně bránící Medvědi ale nakonec těsné vedení uhájili.

Branky: 6. Milfait (Doležal), 38. Poletín (Heřman) - 41. Brož (Kadlec, Budínský). Vyloučení: 5:6. Bez využití. Rozhodčí: Wagner. Diváci: 450. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:1.

Beroun: Furch - Jebavý, Špelda, Sobotka, Nedvěd, Veselý, Malý - Vlček, Besser, Klhůfek - Forman, Švagrovský, Hašek - Doležal, Stromko, Milfait - Poletín, Heřman, Stránský - Vaněk

 1. Ústí n. L. ⋌11 9 0 2 0 52:16 27
2. Olomouc ⋌11 7 0 1 3 38:24 24
3. Jihlava ⋌11 7 0 4 0 36:26 21
4. Hr. Králové ⋌11 6 1 4 0 42:32 20
5. Chomutov⋌11 5 2 3 1 36:27 20
6. Benátky n. J.⋌11 5 1 2 3 33:33 20
7. Beroun ⋌11 5 1 4 1 24:26 18