Beroun - Zlín 5:5

V první polovině utkání se hrál hodně defenzivní inline hokej. Na obou družstvech byla vidět snaha o to, neudělat chybu. A tak se diváci dočkali v první polovině utkání jediného gólu, který vstřelil ve 22. minutě domácí Šinágl, který propálil Štůralu. Druhá polovina utkání nabídla mnohem více dramatičnosti. Hosté v úvodu třetí dvanáctiminutovky nejprve vyrovnali, když si jinak skvěle chytající Frolík srazil nahození Pšurného do vlastní branky. Vzápětí poslal Horák hosty do vedení - 1:2. Odpověd Medvědů byla doslova Blesková. V čase 26.22 vyrovnal střelou z kruhu Besser. Hosté se poté ještě jednou dostali do vedení, když střela Sakrajdy prošla skrz houštinu těl až do berounské branky - 2:3. Domácí ovšem ještě v třetí čtvrtině dokázali vyrovnat. Konkrétně vteřinu před sirénou doklepl puk za Štůralova záda Novotný - 3:3. Ve třetí části pak nejprve poslal domácí do vedení Würtherle a poté zvýšil po nájezdu dvou domácích hráčů na osamoceného brankáře na 5:3 Kala. Hosté ale nesložili zbraně a zhruba dvě minuty před koncem snížil Piluša. O drama se pak postaral minutu před koncem Klesla, který prostřelil Frolíka a vyrovnal na 5:5. Závěrečný nápor hostů domácí hráči ustáli a vzhledem k tomu, že v prvním utkání vyhráli 9:5 mohli slavit postup do finále. Na loňského mistra republiky zbyl bronzový post.

Branky: 22. Šinágl, 27. Besser, 36. Novotný, 38. Würtherle, 46. Kala - 25. Pšurný, 26. Horák, 32. Sakrajda, 46. Piluša, 48. Klesla. Rozhodčí: Vilt, Rozlílek. Vyloučení: 2:3, navíc Šebek (Z) 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 55. Čtvrtiny: 0:0, 1:0, 2:3, 2:2.

Berounští Medvědi: Frolík (Handl) - Zacha, Kala, Würtherle, Tvrzník, Novotný, Vondrák, Vlček, Balázs, Šinágl, Besser, Malý.

Reflex Zlín: Štůrala - Sakrajda, Nesrpsa, Klesla, Horák, Šebek, Piluša, Pšurný, Gajdošík, Rajnoha.