Olomouc – Beroun 3:14

Medvědi začali v Olomouci aktivně, v první třetině se ale prosadil jen Vlček. Naopak k vidění bylo dost faulů na obou stranách. I ve druhé části se hodně vylučovalo. Tentokrát již oba celky dokázaly proměnit početní výhodu. Na dva góly Berounských odpověděl domácí Ondráček, tříbrankové vedení ale půl minuty před koncem druhé čtvrtiny vrátil hostům Rudovský. Jestliže první půle utkání byla vcelku vyrovnaná, ve druhé byla k vidění berounská exhibice. Po pohledných akcích zvýšil na 1:5 Rudovský, který tak završil čistý hattrick. Rozstříleli se ale i ostatní Medvědi a třetí čtvrtinu nakonec hosté vyhráli 5:0. I v závěrečném dějství pálili Medvědi ostrými a postupně hosté navýšili své vedení až na 1:12. Poté již Berounští polevili a Olomouc se dvakrát prosadila. Dva góly ale přidali i Medvědi, kteří si odvezli do odvety skvělý výsledek.

Branky: Pilař 3, Rudovský 3, Vlček 2, Kala 2, Würtherle, Novotný, Besser, Šinágl – Handl 2, Ondráček. Vyloučení: 7:4. Čtvrtiny: 0:1, 1:3, 0:5, 2:5.

Beroun – Olomouc 13:6

V nedělní odvetě Medvědi s přehledem kontrolovali zápas a udržovali si vedení. Po první dvanáctiminutovce Beroun vedl 3:1 a i když druhá část byla vyrovnaná, o půli svítil na tabuli stav 7:4 pro domácí. Třetí dějství pak přineslo další tři branky Medvědů a zvýšení vedení na 10:4. V tu chvíli již bylo jasno, že Medvědi postoupí mezi nejlepší čtyři celky extraligy.

HC Berounští Medvědi: Frolík - Tvrzník, Pilař, Kala, Würtherle, Balázs, Besser, Šinágl, Novotný, Vlček, Rudovský.

V semifinále se Berounští Medvědi střetnou s celkem IHC Čerti Kladno. První semifinálové utkání se hraje v sobotu od 14 hodin na zimním stadionu v Kladně, v neděli od 14 hodin se pak na berounském zimním stadionu hraje odveta. Za zmínku určitě stojí, že Medvědi v základní části Čerty v obou utkáních porazili.