Myslíš, že v dnešním zápase jste zlomili nepříznivou bilanci?

Já doufám, že ano. Konečně se podařilo bodovat. Naší lajně se dařilo, před brankou jsme byli důrazní a povedlo se mi dvakrát skórovat. Myslím si, že půlku zápasu jsme byli lepším týmem.

Po obdržení branky ale výkon týmu okamžitě vždy upadne.

Bohužel po těch prohrách na tom nejsme tak dobře po psychické stránce, a když obdržíme gól, tak je to ještě horší. Není to jednoduché. Kdybychom dali první branku my, tak nás to nakopne a půjde to lépe. V naší situaci je to těžké, nedaří se nám střílet moc gólů. Dneska se to naštěstí trochu povedlo.

Po dnešním zápase už sebevědomí stouplo?

Určitě. Myslím si, že už jsme se zvedli ve třetí třetině v Havlíčkově Brodě. Ta byla z naší strany daleko lepší a soupeře jsme přehrávali. Tam se nám sebevědomí začalo zvedat a dneska se to potvrdilo. Byl to bojovný zápas, třeba ne až tak pohledný, ale poctivě jsme si vybojovali dva body.

V následných dvou kolech čekají Medvědy doma zápasy s Vrchlabím a Mladou Boleslaví…

Budeme se snažit Vrchlabí porazit, i když to určitě nebude jednoduchý zápas. Vrchlabí hraje dobrý hokej, jde jim to, hodně napadají. Myslím si však, že jsou hratelní a za každou cenu doma musíme bodovat. Na Mladou Boleslav umíme celkem zahrát, u nich jsme sehráli dvě vyrovnané třetiny.