Cikánek přišel o nulu v poslední vteřině

Beroun - Medvědi opět potvrdili, že na domácí půdě se jim daří. Ve středu se sice v Berouně hrál hodně průměrný hokej, Medvědi ale v důležitém utkání dokázali porazit Kadaň 3:1.

25.11.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Kardoš

V berounském dresu byli hodně vidět tři hráči. Obránce Růžička se blýskl dvěma góly, útočník Petr Šinágl si připsal gól a dvě asistence a velkou zásluhu na vítězství má také brankář Cikánek, který přišel o nulu až v poslední vteřině utkání.

Beroun – Kadaň 3:1

Medvědi nezačali právě nejlépe. V prvních patnácti minutách byli aktivnější hosté, kteří si také vypracovali několik slibných šancí. Berounský brankář Cikánek ale chytal s velkou jistotou. S postupem času Medvědi vyrovnali hru a v 17. minutě se také dostali domácí do vedení. Diviš u tyčky přihrál o hostujícího brankáře volnému Šináglovi, který se dobře tlačil do brankoviště, a berounský štírek doklepl puk do prázdné branky – 1:0.

Od začátku druhé dvacetiminutovky již byli jasně lepší domácí hokejisté, kteří dlouhé minuty svírali Kadaň v obranném pásmu. Šance Růžičky, Braniše, Diviše a Švagrovského ale ke gólu nevedly. Hosté se z tlaku vymanili až v závěrečných minutách druhé třetiny a ve 40. minutě při akci Charouska s Bouškem stálo při domácích i trochu stěští.

Hned v úvodu třetí dvacetiminutovky spálil tutovku Vlček. Medvědi byli i nadále lepší, prosadili se ale až ve 49. minutě. Novotný sice kadaňskou branku minul, puk se ale odrazil k obránci Růžičkovi, který měl snadnou pozici – 2:0. O dvě a půl minuty později Medvědi předvedli parádní akci. Šinágl našel přesnou přihrávkou najíždějícího obránce Růžičku, který se trefil přesně do levého horního rohu kadaňské branky – 3:0. Zápas byl definitivně rozhodnut a berounští fanoušci mohli začít slavit. Medvědi si s přehledem hlídali vedení, brankář Cikánek přesto o nulu přišel. V poslední vteřině potrestal lajdáckost berounské obrany Malát – 3:1.

Branky: 17. Šinágl (Diviš), 49. Růžička (Novotný, Šinágl), 51. Růžička (Šinágl), 60. Malát (Freiberg). Rozhodčí: Úlehla. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 300. Třetiny: 1:0, 0:0, 2:1.

HC Berounští Medvědi: Cikánek - Nedvěd, Vojta, Růžička, Bolf, Braniš, Malý, Kaláb, Rudovský, Kupec, Vlček, Diviš, Švagrovský, Novotný, Karpov, Šinágl, Pavel, Mrňa, Luňák, Besser, Cunik.

SK Kadaň: Zázvorka - Ťupa, Zmeškal, Schmidt, Szakal, Spitzer, Hlubuček, Hartmann, Kloz, Balász, Charousek, Boušek, Gombár, Trochta, Tauš, Rohan, Bursík, Polanský, Malát, Šíp, Freiberg.

25.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 14 000 Kč Stavební truhláři TRUHLÁŘI - STAVEBNÍ. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: TRUHLÁŘI - STAVEBNÍ - Místo výkonu práce: po celé ČR - dle zakázek. Kontakt: telefonicky (8:00-15:00).. Pracoviště: Veduta s.r.o., nám.Kapitána Kučery, č.p. 55, 267 61 Cerhovice. Informace: Eva Wimmerová, +420 608 983 175. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 14 000 Kč Lektoři a učitelé hudby na ostatních školách UČITEL/KA HRY NA KLAVÍR. Požadované vzdělání: vyšší odborné v konzervatoři. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UČITEL/KA HRY NA KLAVÍR - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: možnost práce na DPP i DPČ. Požadavky: zkušenosti v oblasti skladby a instrumentace, schopnost vyučovat klavírní doprovod a improvizaci, schopnost vést hudební skupinu. Náplň práce: práce s IT. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.. Pracoviště: Soukromá základní umělecká škola dr.lidinské, Tovární, č.p. 66, 266 01 Beroun 1. Informace: Miluše Lidinská, +420 603 202 801. Výroba - Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě OSTATNÍ 12 500 Kč Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Zdice. Doplňující informace: manuální práce, možnost práce i přesčas a víkendy. Směnnost: 1 směna / pružná pracovní doba. Požadavky: fyzicky namáhavá práce - odpovídající fyzický stav. Kontakt: emailem, telefonicky.. Pracoviště: Plutos stav s. r. o. zdice, Čs. armády, č.p. 664, 267 51 Zdice. Informace: Svitlana Klyuchivska, +420 733 609 696. Výroba - Ostatní strojírenští technici TECHNICI ODDĚLENÍ 22 000 Kč Ostatní strojírenští technici TECHNICI ODDĚLENÍ TECHNICKÉ DOKUMENTACE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TECHNICI ODDĚLENÍ TECHNICKÉ DOKUMENTACE - Místo výkonu práce: Hořovice. Náplň práce: vypracování technické a průvodní dokumentace výrobku, provádění změnového řízení technické dokumentace. Požadavky: dobrá znalost práce s PC (Ms Office), dobrá znalost českého jazyka (pravopis), znalost Aj / Nj (písemně i ústní formě), flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, ŘP sk. B. Doplňující informace: mzda u SŠ absolventa od 18000,-Kč. Zaměstnanecké výhody: stravenky 100,-Kč, dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna a další. Kontakt: emailem, telefonicky (od 7:00-15:30 hod.).. Pracoviště: Tedom a.s. - hořovice, Masarykova, č.p. 1436, 268 01 Hořovice. Informace: Luboš Kučera, +420 953 311 004.

Loděničtí hráči (ve žlutém) vyhráli i přes dvojnásobné oslabení.
14

Zdice a Chlumec se tlačí na první Dušníky

Neumětely zaskočily Chyňavu přesně zakončenými brejky

Větrovský: Davidu Čapkovi asi prospěla kratší dovolená

Berounsko – V nejnižší fotbalové soutěži na Berounsku padaly hattricky. O jeden z nich se zasloužil zdický Tomáš Prokop, kterému pomohl dvěma góly Marek Štulík. Zdice B zvítězily nad Vysokým Újezdem 5:2 a posunuly se v A skupině čtvrté třídy na čtvrtou příčku, když na vedoucí suverénní Hýskov ztrácí devět bodů.