V berounském dresu byli hodně vidět tři hráči. Obránce Růžička se blýskl dvěma góly, útočník Petr Šinágl si připsal gól a dvě asistence a velkou zásluhu na vítězství má také brankář Cikánek, který přišel o nulu až v poslední vteřině utkání.

Beroun – Kadaň 3:1

Medvědi nezačali právě nejlépe. V prvních patnácti minutách byli aktivnější hosté, kteří si také vypracovali několik slibných šancí. Berounský brankář Cikánek ale chytal s velkou jistotou. S postupem času Medvědi vyrovnali hru a v 17. minutě se také dostali domácí do vedení. Diviš u tyčky přihrál o hostujícího brankáře volnému Šináglovi, který se dobře tlačil do brankoviště, a berounský štírek doklepl puk do prázdné branky – 1:0.

Od začátku druhé dvacetiminutovky již byli jasně lepší domácí hokejisté, kteří dlouhé minuty svírali Kadaň v obranném pásmu. Šance Růžičky, Braniše, Diviše a Švagrovského ale ke gólu nevedly. Hosté se z tlaku vymanili až v závěrečných minutách druhé třetiny a ve 40. minutě při akci Charouska s Bouškem stálo při domácích i trochu stěští.

Hned v úvodu třetí dvacetiminutovky spálil tutovku Vlček. Medvědi byli i nadále lepší, prosadili se ale až ve 49. minutě. Novotný sice kadaňskou branku minul, puk se ale odrazil k obránci Růžičkovi, který měl snadnou pozici – 2:0. O dvě a půl minuty později Medvědi předvedli parádní akci. Šinágl našel přesnou přihrávkou najíždějícího obránce Růžičku, který se trefil přesně do levého horního rohu kadaňské branky – 3:0. Zápas byl definitivně rozhodnut a berounští fanoušci mohli začít slavit. Medvědi si s přehledem hlídali vedení, brankář Cikánek přesto o nulu přišel. V poslední vteřině potrestal lajdáckost berounské obrany Malát – 3:1.

Branky: 17. Šinágl (Diviš), 49. Růžička (Novotný, Šinágl), 51. Růžička (Šinágl), 60. Malát (Freiberg). Rozhodčí: Úlehla. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 300. Třetiny: 1:0, 0:0, 2:1.

HC Berounští Medvědi: Cikánek - Nedvěd, Vojta, Růžička, Bolf, Braniš, Malý, Kaláb, Rudovský, Kupec, Vlček, Diviš, Švagrovský, Novotný, Karpov, Šinágl, Pavel, Mrňa, Luňák, Besser, Cunik.

SK Kadaň: Zázvorka - Ťupa, Zmeškal, Schmidt, Szakal, Spitzer, Hlubuček, Hartmann, Kloz, Balász, Charousek, Boušek, Gombár, Trochta, Tauš, Rohan, Bursík, Polanský, Malát, Šíp, Freiberg.