Králův Dvůr – Příbram 3:2 sn

Do utkání vstoupili lépe hráči Příbrami, kteří dostali domácí pod tlak a v 5. minutě se také dostali do vedení. Komínek zachytil nepřesnou rozehrávku domácích, následně přihrál Jobkovi, který nekompromisně překonal králodvorského brankáře Pavlů. Poté svěřenci Josefa Kardoše začali plnit stanovenou taktiku a díky aktivnímu napadání dostávali hosty do problémů.

Králodvorští následně nečekali dlouho na vyrovnání, o které se postaral v početní výhodě v 8. minutě Pichlík. Vzápětí měli domácí velkou šanci jít do vedení. Ve dvouminutové přesilovce pět na tři si sice Králodvorští vytvořili několik velkých šancí, které ale neproměnili. Domácí poté pokračovali v aktivní hře a za svou snahu byli ještě v první třetině odměněni. V jejím závěru se po závaru nejlépe zorientoval před brankou Pichlík, který poslal Králův Dvůr do vedení 2:1.

Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. Gólu se ale diváci díky výborným zákrokům Pavlů a Vávry nedočkali.

V úvodu třetí dvacetiminutovky pak měli Králodvorští k dobru pětiminutovou početní výhodu. Ta se jim ale vůbec nepovedla. Poté začali hosté přebírat otěže utkání, k čemuž jim pomohli domácí hráči svou nedisciplinovaností. Příbram si zahrála hned pět početních výhod, domácí se ale dokázali ubránit. Příbramští se nakonec dočkali vyrovnání v 57. minutě, kdy zachytili špatnou rozehrávku domácích a Anděl následně prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:2. Poté se Králodvorští vyburcovali k velkému náporu a po střele Rendly docílili gólu. Jenže čárový rozhodčí následně vyhodnotil situaci jako ofsajd a branka nebyla uznána. O vítězi tak nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V první sérii hráči obou celků neuspěli. Ve druhé sérii se Králodvorští dostali do vedení, to pak potvrdil ve třetí sérii Hamada, který zajistil Královu Dvoru druhý bod. Na výsledku měl velký podíl Králodvorský brankář Aleš Pavlů, který podal ve střetnutí s Příbramí výborný výkon.

Branky: Pichlík 2, rozh. nájezd Hamada – Jobek, Anděl. Vyloučení: 10:7. Využití: 1:0. Rozhodčí: Jecelín, Záhora, Holec. Diváků: 86. Třetiny: 2:1, 0:0, 0:1.