David Volek (HC Berounští Medvědi): Dnes to byl náš nejlepší domácí zápas. První třetina byla velice dobrá. Ve druhé části jsme ze hry z první třetiny trochu odstoupili. Soupeř nás dostal pod tlak, došlo tam z toho tlaku k nějakým chybám. Proti takovému soupeři nemůžete přestat hrát ani na chvilku. Nesmíte ztratit pozornost, což se nám stalo. Ta chvilková nepozornost nás stála tři branky. Gólem v přesilovce jsme se dostali do zápasu. Ve třetí třetině jsme se přiblížili brankou v oslabení lepšímu výsledku. To vždy mužstvo nakopne. Byla tam i naděje, že bychom mohli vyrovnat, posledních pět minut jsme ale nezvládli. Gól z brankové čáry, pak čtyři minuty ještě nějaká naděje, ale branka v oslabení to ukončila. Co se týče soupeře, mají velice kvalitní mužstvo. Útočí i ve čtyřech, takže mužstvo musí být pozorné, když hraje v přesilové hře. Mužstvo bych dneska chtěl pochválit. Zlepšili jsme pohyb, dohrávali jsme souboje, což tady ještě ani v jednom zápase nebylo vidět. Bylo tam nasazení a agresivita. Hráči chtěli, bohužel to nestačilo. Měl jsem z toho lepší pocit. Byli jsme kompaktnější, nebyli jsme tak řídcí ve středním pásmu, hráči dobruslovali. To, na co jsme se připravovali, po většinu zápasu hráči plnili, škoda toho výpadku. Střídání brankářů bylo impulsem. Nebylo to, že bych brankáře vinil z branek, ale v té chvíli bylo potřeba s mužstvem něco udělat.

Vladimír Petrovka (KLH Chomutov): My jsme věděli, že Beroun dá do utkání dnes vše, že se pokusí bodovat. Utkání se i tak vyvíjelo. V první třetině to bylo hodně vyrovnané, obě mužstva hrála do obrany. Pro nás bylo hodně důležité, že jsme v první třetině přečkali dvojnásobné oslabení. Po první brance se naše mužstvo uklidnilo, přidali jsme další góly a utkání jsme měli ve své moci. Ale bohužel branka na 2:3 byla zbytečná, trochu jsme si to zkomplikovali, ale v závěru mužstvo potvrdilo, že je zkušené, přidalo další branky a vcelku v pohodě to dohrálo.