Do zápasu vstoupili lépe hosté. „My jsme v první třetině hráli špatně. Hosté nás dostali pod tlak, měli tam spoustu šancí a mohli zápas rozhodnout,“ uvedl Doležal. Gólu se diváci nedočkali ani ve druhém dějství. „Podle mého názoru jsme ve druhé třetině byli o trochu lepší, měli jsme tam nějaké šance, kdy jsme mohli dát gól. Třetí třetina byla jen o tom, kdo dá gól a vyhraje. Soupeř byl šťastnější,“ podotkl Doležal.

Zápas rozhodlo hodně přísné vyloučení domácích do tří. Následnou dvojnásobnou přesilovku pak hosté využili. Trenér Medvědů ovšem nehledal vinu u rozhodčího. „My jsme udělali dvě chyby, kdy jsme nebyli pod tlakem, nemuseli jsme vyhodit kotouč ze hřiště a tak dále. Ale jestli to byly fauly, nebo nebyly, to je jiná věc. My jsme prostě udělali dvě fatální chyby a soupeř je potrestal. To se prostě hráčům, kteří ty chyby udělali, nesmí stávat,“ má jasno Doležal.

Berounští se poté snažili vyrovnat, brankáře Hradce ale nepřekonali. „Když nedáme gól, tak, jak se to vždy říká, nemůžeme vyhrát. Dlouho se potýkáme s tím, že góly neumíme dávat. Když nedá gól Hašek nebo Nedvěd, tak ho nikdo z těch kluků nedá,“ ví Doležal, který nesváděl střeleckou nemohoucnost mužstva na fakt, že Medvědi nastoupili s několika juniory v sestavě.„Šance jsme měli, nesvaloval bych to na to, že jsme tam měli juniory. Vždy hrají se zkušenými hráči, kteří by měli dávat góly. Hrajeme první osmičku ale góly teď prostě nedáváme,“ uzavřel Doležal.