Olomouc – Beroun 3:2

První třetina přinesla naprosto vyrovnanou partii. Oba celky předváděly soustředěnou obranu, a tak se šancí moc nezrodilo.

Do druhé části vstoupili aktivněji Medvědi a ve 23. minutě se mohli dostat do vedení. Šinágl ale netrefil odkrytou branku. Skóre se změnilo až ve 32. minutě, kdy se ovšem radovali domácí. Ze skrumáže překonal Přikryla Kucharczyk. Odpověď Medvědů byla doslova blesková. Ve 33. minutě totiž předvedl parádní akci Rudovský a bylo to 1:1. Ale to nebylo vše. O deset vteřin později totiž vypálil Valský a Beroun se dostal do vedení. Jenže i Olomouc měla připravenu rychlou odpověď. O 55 vteřin později překonal berounského brankáře opět Kucharczyk – 2:2. Ve zbytku druhé části se hrál výtečný hokej nahoru, dolů, skóre se ale již nezměnilo.

O osudu zápasu se rozhodlo v úvodu třetí dvacetiminutovky. Po faulu Trončinského prostřelil Přikryla Janáček a Olomouc se dostala do vedení. Vyrovnat mohl ve 48. minutě Valský, na domácího brankáře ale nevyzrál. Poté se Medvědi tlačili do útoku, zapomínali ale na zadní vrátka. Domácí hokejisté mohli z útoků do otevřené obrany přidat čtvrtý gól, Přikryl ale držel šance hostů na živu. V závěru sáhli hosté ke hře bez brankáře, na vyrovnání ale nakonec nedosáhli.

Branky: 32. a 35. Kucharczyk, 44. Janáček – 33. Rudovský, 34. Valský. Rozhodčí: Šír. Vyloučení: 3:4 navíc Nedvěd, Kupec (oba B) 10 min. OT. Využití: 1:0. Třetiny: 0:0, 2:2, 1:0.

Beroun: Přikryl – Nedvěd, Cunik, Bolf, Trončinský, Braniš, Vojta, Malý, Vlček, Kupec, Rudovský, Švagrovský, Kafka, Valský, Luňák, Hrdel, Pavel, Tvrzník, Šinágl, Mrňa, Karpov.