Spartak Vlašim - Králův Dvůr 1:5

Hned od první minuty bylo vidět, že Králův Dvůr přijel s jasným cílem navázat na posledních osm kol, kdy nepoznal v základní hrací době porážku. I když nepadl v úvodním dějství gól šancí bylo hned několik. Na první gól se ale čekalo do úvodu druhého dějství. V čase 20:10 zakombinovala útočná formace Hamada, Pudhorocký a střílející Eitler, který poslal hosty do vedení. Pak se hra začala kouskovat a zdržovat. Nejdříve odpadl kus mantinelu, poté se kvůli vytrženému ledu posouvala branka a nakonec si vybral své slabší chvilky i rozhodčí. Nejdříve využili hosté přesilovku pět na tři, vzápětí ale stejnou možnost dostali domácí a také ji využili. Stav 2:1 neodpovídal tomu, co se odehrávalo na kluzišti. Jenže Královák má Eitlera, který v osmém zápase vstřelil již svou šestnáctou branku a za stavu 3:1 bylo rozhodnuto. Na konečným 5:1 se symbolicky trefila společnost KarKom mladší. Marek Kardoš, který byl před utkáním namotivován a odhodlán protrhnout střelecké trápení se nakonec dočkal své druhé branky v sezóně a Honza Komenda dokonce své první trefy, ale zato ukázkově proměnil sólo. Jejich otcové, kteří na střídačce prožívají každé utkání velmi emotivně, nyní zářili blažeností.

Králův Dvůr tedy nakonec vyhrál 5:1 a v tabulce se drží na pěkném třetím místě. V neděli Králodvorští přivítají na zimním stadionu v Berouně od 18 hodin hráče SK Černošice. Zástupci klubu zvou všechny fanoušky hokeje na zajímavé utkání, ve kterém budou rádi za podporu, kterou by si hráči Králova Dvora v letošní sezóně zasloužili. Převážná většina hráčů si prošla výběrem berounského áčka nebo jiných ligových klubů a nebylo by od věci jim za jejich dlouhověkost a spolehlivost poděkovat.

Branky: 39. Jerman (Matějka, Dušek) – 21. Eitler (Pudhorocký, Hamada), 35. Vejvoda (Pudhorocký), 43. Eitler (Hamada), 56. Kardoš (Rákosník, Vejvoda J.), 58. Komenda (Veselý). Vyloučení: 7:10 navíc Kotýnek (V) 10 min plus do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Hruška, Slaba, Jelínek. Diváků: 110. Třetiny: 0:0, 1:2, 0:3.

Králův Dvůr: Pavlů (Krejčí), Vacek, Vejvoda O, Vejvoda J., Rákosník, Houba, Klimeš, Pudhorocký, Hamada, Eitler, Novotný, Kardoš, Brodan, Komenda, Šnaidauf, Veselý, Erben. ⋌(dop)