Cerhovice - Žebrák 4:9

Na první gól se nečekalo ani minutu. Hned po pár vteřinách poslal Žebrák do vedení Kučera. Poté se šance střídaly na obou stranách a v 5. minutě bylo vyrovnáno, když nahození Káry zpoza branky se od nohyjednoho z bránících hráčů odrazilo za záda Milera. I nadále byly k vidění šance na obou stranách,v první třetině se ale dokázali prosaditjen hráči Žebráku. Nejprve sežebrácký obránce Jícha prosadil v přesilovce tvrdoustřelou od modré a v 18. minutě pak předvedl téměř shodnou gólovou střelu, tentokrát ovšem v oslabení. Žebrák tedy vedl po první třetině3:1.

Ve druhé třetině byla k vidění velká převaha Žebráku. Jižpo pár vteřináchzachránila brankářeCerhovic Součka tyčve 24. minutě se ale již hosté dočkali, když se parádně z úhlu trefil Foltýn. I nadále se hrálo převážně na branku Cerhovic a ve 33. minutě přidal Žebrák pátou branku. V přesilovce hráči spartaku soupeře doslova rozebrali a Kučera zakončoval do zcela prázdné branky. Po chvilce mohli hosté slavit opět, ale Součka podržela tyč. Ve 39. minutě ovšem bylo definitivně rozhodnuto. Jícha si najel mezi kruhy a tvrdou střelou do horního rohu Součkovy branky zkompletoval hattrick - 1:6. Hned z protiútoku sice snížil Křížek na 2:6, na obrazu hry se ale nic nezměnilo. Nadále měl Žebrák jasně navrch.

Ve třetí třetině tempo opadlo a deset minut se hrálo poměrně v poklidu. Až v 51. minutě předvedl Foltýn nádherný průnik, který zakončil střelou do šibenice - 2:7. Poté se s góly roztrhl pytel. Hned o deset vteřin později pustil Souček slabou střelu Hájka a bylo to 2:8. Příznivci Žebráku se začali dožadovat desítky, ale místo další kanonády Spartaku viděli v následných minutách dva góly Cerhovic. Nejprve se střelou z mezikruží prosadil Křížek a v čase 54.31 předvedl přesnou teč Kára - 4:8. Zbytek zápasu se jen dohrával, přesto se ještě hráči Žebráku jednou prosadili. Po krásné přihrávce Foltýna se pěkně trefil Mencl. Žebrák tak vyhrál nad Cerhovicemi 9:4 a mohl slavit celkové prvenství v meziokresním přeboru mužů.

Branky: 5. a 55. Kára, 39. a 54. Křížek - 12., 18. a 39 Jícha, 1. a 33. Kučera, 24. a 51. Foltýn, 51. Hájek, 59. Mencl. Vyloučení: 7:6. Rozhodčí: Bernard, Miller. Diváci: 130. Třetiny: 1:3, 1:3, 2:3.

Cerhovice: Souček - Huml, Vaněk M.,Bauer, Šmerda, Grantner, Vaněk A.,Čapek, Mostecký, Kára, Kočí, Havel,Kalivoda, Křížek.

Žebrák:Miler - Jícha, Kroc, Foltýn, Hájek, Vokáč, Kundrát, Heger, Mencl, Klimeš, Urban, Průša, Bělský, Rambousek, Kučera.

Další zápasy tohoto kola: SKP Beroun - Hořovice B 6:1, Důl Kladno - Obecnice předehráno 4:4.