Celkem sehrají Berounští Medvědi v přípravě deset zápasů a kromě utkání s mužstvy 1. ligy je čeká dvakrát také měření sil s extraligovými celky.

Zpestřením přípravy dozajista budou dva mezistátní zápasy. Především ten s německým Iserlohnem, který hraje 1. DEL, bude pro domácí Medvědy určitě hodně prestižní.

K prvnímu přípravnému utkání se Medvědi vydají na půdu extraligového Kladna, se kterým se utkají v úterý 31. července od 17.30 hodin. O dva dny později, tedy ve čtvrtek 2. srpna se již Medvědi představí na svém zimním stadionu, kde od 17 hodin přivítají ruský druholigový celek Gazprom Orenburg. V úterý 7. srpna pak Berounští Medvědi přivítají na svém hřišti od 17 hodin Havlíčkův Brod.

Ve čtvrtek 9. srpna pak rovněž od 17 hodin berounští hokejisté změří síly s německým Iserlohnem, který hraje 1. DEL! Sérii čtyř utkání na domácím hřišti Medvědi završí v úterý 14. srpna, kdy hostí od 17 hodin Kadaň.

Poté Beroun dvakrát zamíří na Vysočinu. Ve čtvrtek 16. srpna se Medvědi představí v Havlíčkově Brodu a v úterý 21. srpna na půdě Dukly Jihlava. Tohoto soupeře pak berounští hokejisté přivítají na své půdě ve čtvrtek 23. srpna od 17 hodin.

V úterý 28. srpna Medvědi zamíří k přípravnému utkání do Kadaně a ve čtvrtek 30. srpna se představí v Rokycanech, kde se střetnou s domácím mužstvem.

Na závěr přípravy sehrají Berounští Medvědi dva domácí zápasy ve dvou dnech. Ve čtvrtek 6. září přivítají Medvědi na svém ledě od 17 hodin Chomutov a o den později se již od 12 hodin střetnou na svém ledě s extraligovým Libercem.